Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

через відключення - не можливо подати звітність

Відправлено користувачем Tatyana_TAD 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вже три дні немає електрики на підприємстві після ударів, наразі невідомо коли відновлять, територія не окупована. Підготувати звітність з ПДВ неможливо, зареєструвати ПН також. Як бути в таких ситуаціях? Чи можна подати заяву про невиконання податкових обовязків?
Є маса варіантів, як подати звітність при відсутності світла, і на жаль, ваші вищезазначені причини податкову не влаштують, попадете під штраф - аж бігом!!!
Ось що можна зробити..:
1) Базу 1С можна перенести на ноутбук з "живим" акумулятором;
2) Купити нову СІМ карту (бажано LifeCell - у них інтернет найстабільніший і найшвидший - в порівнянні з іншими нашими мобільними операторами - пишу з власного досвіду) з безлімітним інтернетом і 4G USB-модем - і так здати електронну звітність та пореєструвати всі необхідні ПН
​​Податкова не штрафуватиме бізнес за невчасну подачу звітності через відключення світла

Державна податкова служба не штрафуватиме платників податків за недотримання термінів подачі звітності через відключення електроенергії, повідомив голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, нардеп від "Слуги народу" Данило Гетманцев.

"Платники податків звільняються від фінансової відповідальності за не подання податкової звітності в граничні терміни, що спричинено відключенням електроенергії у зв’язку з ракетники ударами держави-агресора", – наголосив Гетманцев.

"Таке відключення електроенергії для платника податків та контролюючого органу є непередбачуваною обставиною та має ознаки непереборної сили. Тому, за таких умов платники податків, користуючись підпунктом 112.8.9 пункту 112 статті 112 Податкового кодексу України, звільняються від фінансової відповідальності", – пояснив голова Податкового комітету.


А якимось законодавчим актом це буде зафіксовано?Чи сказав і забули,і податкова штрафує
Навіть якщо "не забудуть" - 100% будуть вимагати довідку з Торгової палати про форс-мажор.
Без бамажки ми к...киsad smiley
Як мінімум, податкова повинна лист написати на цю тему.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035