Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова накладна на бюджетника. Треба чи не треба?

Відправлено користувачем Цветик 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
А хто знає точно що робити?
Виконуємо роботи із відновлення будинків. Замовник - Комунальне підприємство. Фінансування - бюджет.
Замовник платник ПДВ, має ІПН. Але надіслав листа, в якому сказано, що в даному випадку він є не виробником послуг, а розпорядником бюджетних коштів, через якого ці кошти проходять транзитом і тому обов'язків із ПДВ не виникає. Тому просить не реєструвати на нього податкові накладні, а реєструвати на неплатника.
Що нам робити? Реєструвати на Замовника, чи на неплатника?
Ну якшо самі відмовляються - я б виписувала на неплатника.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так, по самим коштам все одно на кого. Зобов'язання і так і так виникають. Але вести податковий облік не по ПКУ, а по листу контрагента.... Не знаю....


Quote
Цветик
Так, по самим коштам все одно на кого. Зобов'язання і так і так виникають. Але вести податковий облік не по ПКУ, а по листу контрагента.... Не знаю....

Ну можливо по таким випадкам є якісь особливості - я наприклад не знаю smoking smiley
Коли б виникла така ситуація (т-т-т) - гуглила б drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040699999999994