Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Чи бачив вже хтось "автоматичне розблокування"?

Відправлено користувачем бухгалтеренок 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
є живі люди, хто вже побачив на власні очі, що то за звір такий?
ухти) а як виглядає? розблокували податкову. що була заблокована при діючих таблицях?


Взагалі не зрозуміла, що за диво-дивне відбувається. Розблокували автоматично і видані податкові і отримані. Але не всі. Чекаємо далі.
Реально, дивина та і годі.
видані було заблоковано з діючими таблицями? у мене анулювали таблиці. заблокувались декілька податкових. таблиці зараз поновили і я не розумію, чи розблокуються ті, що були раніше. скоріш за все - ні. але не зрозуміло до кінця
Наскільки я зрозуміла, з сьогодняшнього дня блокуються всі податкові підряд фірмам, у яких не подані таблиці. Я тілько що отримала 12 квитанцій підряд.
Це просто шок!
А таблицю не приймають з причини, що коди недійсні в таблиці eye popping smiley
інколи опускаються руки від цієї боротьби з "вітряками" щоденно..не розумію тільки, навіщо ж так гробить вітчизняного виробника і взагалі економіку
Quote
бухгалтеренок
ухти) а як виглядає? розблокували податкову. що була заблокована при діючих таблицях?
пишуть "розблоковано відповідно до пункту 2 постанови КМУ..."
ПН була заблокована, бо не було таблиці з кодами. Спочатку подали таблицю, її прийняли, і 11/01 авт розблокування.
ну у мене такого не відбулося. хоча ситуація така ж.
може і добре, що багатьом підприємствам можна подати таблицю, а як бути оптовику? залишається розблоковувати в звичайному режимі: повідомлення, скарга, суд.....
Стежити за темою.
Підписатися на тему.
У чому сенс "автоматичного розблокування", коли продовжеється "автоматичне блокування"? 27.01 отримала таку квитанцію щастя. Обрали ПН з найбільшою сумою і її заблокували. Товар було придбано у січні і постачальник вже зареєтрував податуовц накладну в єдиному реєстрі. Тобто, не бути кодів просто не могло. Не має слів, одні емоції ... З усіх сил намагаємось хоч якось працювати, а Держава на рівному місці встромляє палкив колеса.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046499999999999