Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Скарга на відмову у розблокуванні

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, поділіться будь ласка досвідом. Прийшла відмова у реєстрації ПН sad smiley Подавала стандартний пакет документів, за яким багато ПН мені розблокували (правда по іншим організаціям). 20-опп подано, платник не ризиковий, звітність вчасно подається, податки платяться. Торгівля, все максимально прозоро - що купили, те й продали.

Що можна ще подати до цієї скарги, щоб її задовольнили? У нас причина - недостатньо документів - первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм і галузевої специфіки, накладні;

Договір постачальника, накладна від нього, ттн, договір з клієнтом (самовивіз), накладна з клієнтом подані. Договір оренди подано, думаю додати ще акти оренди, платіжки про сплату оренди, акт звірки з Орендодавцем, інвентаризаційний опис... У Листі - поясненні ще більш детально розжовувати госп. операції чи лишати як є?

Таблицю ми не подавали, бо не бачу сенсу...її всім відхиляють. Чи варто подати?
Без Таблиці будуть весь час блокувати за цим кодом. Спочатку подають Таблицю, і якщо прийнята, то решта вже по процедурі.
мої таблиці прийняли з 12 разу. Податкові направила на реєстрацію на наступний день...половину заблокували( . "Збій в програмі" у них. Подавати знову на розблокування(


Доброго дня, мені потрібно подати Скаргу щодо рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Цього місяця цей бланк оновився. Але у мене СОТА і там ще досі немає оновлення цього бланку. Цілий тиждень телефоную в Компанію., де іі придбала, розводять руками, з дня на день розробник випустить. ((
Намагаюся передати через ЕК, завантажила 20 додатків і постійно пише - Сервіс тимчасово не доступний. Чи подавав хтось через ЕК, чи можливо там завантажити стільки додатків?
Через ЕК завжди подаємо пояснення для розблокування ПН, хоч це і не зручно, але така ситуація. Так, іноді буває сервіс недоступний. Мають бути документи PDF, JPEG не більше 2Мб. Щоб все точно збереглося, раджу після кожного завантаження документа натискати зберегти.
Працюю з СОТОЙ ,теж треба було подати скаргу на новому бланку. Зателефонувала. Тепер новий бланк скарги є в СОТІ з 11.07.23. Зразу ж подала на новому бланку. Перевіряйте оновлення!
Доброго дня. Поділіться, будь ласка, хто вже проходив дану процедуру, поясненням до скарги
Дорого ранку, вперше забокували податкові, підкажіть мої дії, про які таблиці їде мова, я підготували договора, банк, так как я по оплаті податкові, що ще потребує?
Багато чого ще треба. Опишу, що ми подаємо, може щось і зайве, але проходить.
До повідомлення додаються копії таких документів:
- виписка з ЄДР юридичних осіб.
- Витяг ПДВ
- Довідка статистики
- Копії договорів з постачальниками
- Копії договорів з покупцями
- Копії видаткових накладних та актів виконаних робіт
- Копії платіжних доручень
- Копія штатного розпису
- Копія розрахункової відомості
- Оборотно-сальдова відомість 361
- Картка по рах 361
- Рахунки на оплату
- Банківська виписка
- Ліцензія
- Пояснення
Це я з пояснення скопіювала, воно кривувато описано, робила не я та лінуюся переробляти, бо й так приймають.
Під постачальниками також маються на увазі оредодавці, у яких орендуємо офіс та склад. Попередній бухгалтер ще надавала 20-ОПП та останній об'єднаний звіт, я просто пишу у поясненні дати та реєстраційні номери цих звітів, вони ж у них є. І так близько 30 прикріплених документів на одне розблокування виходить.

А таблиця - це інше. Вона подається для того, щоб надалі податкові не блокували, але не завжди спрацьовує.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000502