Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

річний перерахунок ПДВ

Відправлено користувачем vlasta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
чи стосується таке "щастя" тих виробників ел.обладнання, що з 17.11.2022р. "без ПДВ" ?
Зовсім далека від того перерахунку і "заїхати" щось ніяк не можу sad smiley...
Дякую !


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Річний перерахунок стосується тих , хто протягом року надавав оподатковувані та неоподатковувані операції ПДВ. якщо з 17,11,2022 у вас з'явилися неоподатковувані операції, то таки да. це вас стосується.
податкова каже що потрібно виконувати перерахунок, колеги бухгалтери не будуть робити. В кого які думки на цю тему? Потрібно, чи все ж таки, ні?


Крім того, є певний перелік випадків, коли неоподатковувані або звільнені операції здійснювалися, проте річного перерахунку, як і нарахування ПЗ з ПДВ за п. 199.1 ПКУ, не роблять:

здійснення операцій, передбачених пп. 196.1.7 ПКУ (реорганізація (злиття, приєднання, поділ, виділення та перетворення) юросіб);
здійснення операцій, передбачених пп. 197.1.28 ПКУ (постачання товарів або послуг у частині суми компенсації на покриття різниці між фактичними витратами та регульованими цінами (тарифами) у вигляді виробничої дотації з бюджету);
здійснення операцій, передбачених п. 197.11 ПКУ (постачання товарів та послуг на митній території України, що фінансуються за рахунок міжнародної технічної допомоги);
здійснення операцій за п. 197.24 ПКУ оператора телекомунікацій з надання телекомунікаційних послуг у частині здійснення благодійного телекомунікаційного повідомлення на благодійні цілі;
— здійснення операцій з ввезення на митну територію України або операцій з постачання на митній території України товарів (у тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), перелік яких визначено КМУ (п. 71 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ).


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
я ще не знаю.....
Ото бідося напала sad smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
допоможіть будь ласка з цим перерахунком.
маємо: ФОП загальна система з акцизним товаром(тютюнові вироби)
з 2022р маємо льготу на тютюнові вироби,у вхідній ПН ПДВ -0
відповідно продаж був без пдв( в рро на окремий обіг)
частина товару заходила з ПДВ,продажа була теж з ПДВ,закодовано окремо на обіг з пдв.
тобто товар чітко відокремлено і перерахунок можна не робити?
зведені пн теж не робились,тепер сумніваюсь,чи це правильно,дякую наперед за відповідь.
що ви вирішили? я буду робити
Тут на вебінарі Ірина Губіна говорить про те, що якщо це лише генераторна пільга, то перерахунок не потрібен [www.youtube.com]
дякую ВАМ велике, зараз гляну!
[7eminar.ua] ще тут подивіться, десь з 37хв по нашій темі.
Я не буду робити.


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
[www.youtube.com] - те ж, але на ютюбі


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000336