Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Термін розгляду док. для розблокування ПН подовжено?

Відправлено користувачем buh51 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подали доки на розблокування 19 січня. Досі не отримали рішення. Тепер уже термін не 5 днів?
Війна стосується всіх...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ми подали 6 січня також досі відповіді нема


Це ще нормально, я отримала рішення по пн, які подала на розблокування 20 грудня, аж 12 січня
Тільки для нас терміни залишились старі
Quote
Люда
Ми подали 6 січня також досі відповіді нема

доброго дня, підскажіть будь ласка вже отримали відповідь?
я 20.01 подала ще досі немає
Quote
Elena98

Ми подали 6 січня також досі відповіді нема

доброго дня, підскажіть будь ласка вже отримали відповідь?
я 20.01 подала ще досі немає


Львів - до лютого розгляд документів займав три тижні (подала 09.12 -рішення прийшло ан початку січня). Зараз орієнтовно 10-14 днів (календарних). Наприклад -подані 20-25.01 - прийшло рішення 03.02. Може вони заспокояться з блокуваннями і матимуть час на розгляд повідомлень. Треба чекати.
Дякую, сьогодні отримала повідомлення про разблокування. іноді чекати вже немає сил )
а я сьогодні отримала відповідь від ДПІ надати в срок 5 днів додатково документи для розблокування,
сьогодні подала повідомлення № 2 від 24.03. на цю ж заблоковану податкову з недостающими докуметами, але податкова не приймає- пише що на цю податкову вже подавалось повідомлення №1 від 14.03.
Може підскажите, як їм через медок подати недостающі документи? а то я перший раз попала.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026799999999993