Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нові реквізити по ЄСВ з 1 лютого 2023 року

Відправлено користувачем irena_74 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго вечора! В кабінеті ще не поміняли рахунки. На скільки я розумію, буде єдиний рахунок для всіх, не зважаючи на район? UA888999980000355669201022615
Так що робити? Хтось вже перераховував на цей рахунок? Лягло куди треба?
Quote
Цветик
Так що робити? Хтось вже перераховував на цей рахунок? Лягло куди треба?

Я перерахувала сьогодні ввечері, побачу що буде завтра.


Доброго дня! Якщо 2 лютого була сплата ЄСВ за новими реквізитами, і досі не рознесено платіж в кабінеті. Куди звертатись?
Реквізити перевірила, все правильно в ПД
Рознесуть ще - чекайте...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
дякую, чекаю
вчора додзвонилась в податкову, сказали 3 банківських дні на рознесення
сьогодні знову немає суми (
Quote
Elena98
дякую, чекаю
вчора додзвонилась в податкову, сказали 3 банківських дні на рознесення
сьогодні знову немає суми (

Я 1-го платила, теж досі немає нічого в кабінеті. Чекаємо.
Дякую, що відповіли. Я занервувала, тому що мені в чаті на іншому ресурсі написали, що є в кабінеті всі суми. Але може не побачили, що мене цікавить саме Київ. Додзвонитись нереально за номерами в інеті. Чекаємо. Якщо з'явиться сума в кабінеті, відпишіть будь ласка )
Quote
Elena98
Дякую, що відповіли. Я занервувала, тому що мені в чаті на іншому ресурсі написали, що є в кабінеті всі суми. Але може не побачили, що мене цікавить саме Київ. Додзвонитись нереально за номерами в інеті. Чекаємо. Якщо з'явиться сума в кабінеті, відпишіть будь ласка )
я додзвонилась вчора у свою пдодаткову, сказали чекати. так як нові рахунки щось по новому кодують... сплачувала 6.02 та 07.02 нічого ще немає.
Quote
Tanya_G

Дякую, що відповіли. Я занервувала, тому що мені в чаті на іншому ресурсі написали, що є в кабінеті всі суми. Але може не побачили, що мене цікавить саме Київ. Додзвонитись нереально за номерами в інеті. Чекаємо. Якщо з'явиться сума в кабінеті, відпишіть будь ласка )
я додзвонилась вчора у свою пдодаткову, сказали чекати. так як нові рахунки щось по новому кодують... сплачувала 6.02 та 07.02 нічого ще немає.

У мене таки на 10-й день зарахувалась сума ЄСВ в кабінеті (платила 1-го числа)
появились только что. проверяйте
Доброго дня, ЄСВ по районам вже немає, тільки єдиний рахунок? Дякую
Quote
ПСИ
Доброго дня, ЄСВ по районам вже немає, тільки єдиний рахунок? Дякую

По Києву так - один для всіх.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034800000000001