Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

мобілізований в звіті ЄСВ код застрахованої особи

Відправлено користувачем бухгалтеренок 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
з яким кодом показувати мобілізованого без збереження зп? пишут 1, але як тоді зрозуміти, що він мобілзований, а не просто прогулює... 48? 76?
Я ставила 1. Мобілізували в кінці грудня. З січня, думаю, теж буду ставити 1 і заповнювати стовпчик кількість днів без збереження з/п.
Якщо з 19.07.2022 р. мобілізованому працівнику не нараховується жодних доходів, починаючи з серпня та в наступних місяцях такого працівника продовжуємо відображати в Додатку 1 з кодом застрахованої особи "1" або "2" у графі 8 та відображенням кількості календарних днів перебування у трудових відносинах з роботодавцем у графі 14.
В Додатку 4ДФ такого працівника не відображаємо і не враховуємо його у рядку 04 "Працювало за трудовими договорами (контрактами)(ознака 101)" відповідного місяця.


дякую. теж по 1 читала. так і здала. але як на мене - ну так не логічно якось....тим паче є коди, які з назви підходять більше
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000282