Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уточнююча пдв

Відправлено користувачем kris18 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уточнююча пдв
Добрий вечір. Допоможіть, будь ласка, заповнити уточнюючу з пдв.
В жовтні не зареєструвала ПН, відправила на реєстрацію з запізненням і її заблоковано (досі не розблокована).
Зараз хочу подати уточнюючу.
Отже, звітний період лютий, уточнюється жовтень.
ПЗ р.1.1. гр.4 - показник з декларації, гр.5 уточнений показник, гр.6 - різниця
ПК р.10.1 гр.4 - показник з декларації, гр.5 показник з декларації, гр.6 - порожній
р.18 гр.4 - показник з декларації, гр.5 - уточнений показник, гр.6 - різниця
р.18.1. - штраф = р.18х3%
Пеню не нараховую, так як вкладаюся поки що в 90днів.
Питання в тому, як мені уточнити в д1 цю заблоковану накладну?
Re: Уточнююча пдв
Ви цю под накл показали чи ні в декларації жовтня? - з питання я так і не зрозуміла. В дод 1 жовтня я так розумію не показали
Re: Уточнююча пдв
Quote
Альонка
Ви цю под накл показали чи ні в декларації жовтня? - з питання я так і не зрозуміла. В дод 1 жовтня я так розумію не показали


Не показала((


Re: Уточнююча пдв
ну то вам просто треба уточнити жовтень- так як Ви і пишете- всі (!!) заповнені показники з декларації жовтня переносите в уточнюючий, різниця у Вас буде тільки по ПЗ 1 графах, ну і далі розрахунково. Щодо уточнюючого дод 1- там заповнюєте ТІЛЬКИ незареєстровану ПН (уточнення дод1 не переписує сам додаток, а додає)- адже сума всього дод 1 по ПЗ ніяк не повіннв співпадаті з сумою ПЗ в самій декларації, то так би мовити в тому числі.

сама податкова так і пише про уточнюючий 1 дод-[evp.tax.gov.ua]
Re: Уточнююча пдв
Quote
Альонка
ну то вам просто треба уточнити жовтень- так як Ви і пишете- всі (!!) заповнені показники з декларації жовтня переносите в уточнюючий, різниця у Вас буде тільки по ПЗ 1 графах, ну і далі розрахунково. Щодо уточнюючого дод 1- там заповнюєте ТІЛЬКИ незареєстровану ПН (уточнення дод1 не переписує сам додаток, а додає)- адже сума всього дод 1 по ПЗ ніяк не повіннв співпадаті з сумою ПЗ в самій декларації, то так би мовити в тому числі.

сама податкова так і пише про уточнюючий 1 дод-[evp.tax.gov.ua]

Дякую) а підкажіть ще, будь ласка, самоштраф з яким кодом сплачувати? 130 чи можна 101?
Re: Уточнююча пдв
А з 3 січня його відмінили на воєнний час.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Уточнююча пдв
Quote
Шустрик
А з 3 січня його відмінили на воєнний час.

Не можу знайти таку інформацію… (
Re: Уточнююча пдв
Подзвонила на гарячу лінію, дійсно самоштрафу нема))
Re: Уточнююча пдв
Quote
kris18

А з 3 січня його відмінили на воєнний час.

Не можу знайти таку інформацію… (

[www.youtube.com]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Уточнююча пдв
Оце так! Прибрали самоштраф? Круто! Дякую, Шустрік.
Re: Уточнююча пдв
Доброго дня, підкажіть, будь ласка. Уточнюю в травні податкову декларацію за січень, лютий та березень (збільшую ПЗ). По декларації тягнеться відємне значення. як правильни змінусувати дод. 2? Дякую
Re: Уточнююча пдв
по дод 2- зі знаком мінус, тобто не показуєте суму, яка повинна бути, а як уточнюючий по 4ДФ- тільки коригування.
Наприклад, додаєте в ПЗ січня 300, значить уточнюючий додаток 2 за січень мінус 300.
І не забудьте показати всі три уточнення в 16.2 поточної декларації.

Далі- знайшла таку інформацію-

Виправлення помилки в рядку 21 декларації має свої особливості. Так, якщо виправлення такої помилки в майбутніх звітних періодах (у Вас, я так розумію, не вплинуло):

не вплинуло на значення рядка 18 або 20.2 – УР подається за один звітний період, до якого вносяться зміни. При цьому показник графи 6 рядка 21 УР (як збільшення, так і зменшення) ураховується в рядку 16.2 декларації за звітний період, у якому подано такий УР (п. 5 розд. VI Порядку № 21);

хоча у Вас і уточненню ПЗ- субєктивно вважаю - подавайте три УР

І ще, з власного досвіду- при уточненні дод 2 Ви запросто можете перетасовати періоди- маю на увазі ось що-наприклад в декларації травня Ви зібрали загальну суму дод 2 за пять періодів (січень- травень), а в декларації червня (або в уточнюючому ) вже можете цю ж саму суму розкидати по інших періодах, актуальні будуть останній введений. Я так нульовий уточнюючий дод 2 бросала- три періоди +, три мінус
Re: Уточнююча пдв
Добрий день.
Не можу знайти однозначну відповідь.
У жовтні був імпорт послуг, була виписана ПН з ПЗ і зареєстрована в жовтні.
В декларації суму ПЗ відобразили, а суму ПК помилково не включили.
Чи можна включити ПК по цій ПН (зареєстрованій в жовтні 2022) в звіті за червень 2023?
Чи треба тільки через уточнюючий звіт за жовтень 2022?
начебто можна і в наступних періодах.[cvp.tax.gov.ua]
податкова пише- не пізніше 1095 днів
Re: Уточнююча пдв
Quote
Альонка
начебто можна і в наступних періодах.[cvp.tax.gov.ua]
податкова пише- не пізніше 1095 днів

Дуже дякую за відповідьsmiling smiley
Re: Уточнююча пдв
Доброго дня, у червні місяці було здійснено продаж товару , нижче ціни придбання. Це виявила 31 липня. Відповідно виписала ПН і все зареєструвалося. Сьогодні здала уточнюючу декларацію, без додатка 1, бо накладна зареєстрована (хоча у червні ще є незареєстровані ПН , але вони були зазначені в таблиці 1 звітної деки по ПДВ) . В ЕК в інформації про суму перевищення , сума перевищення зникла на суму цієї накладної. але є сума, яка дорівнює сумі ПДВ по заблокованих накладних. Тобто все ніби ок.
Але у мене проблема, бо у розділі СЕА ПДВ реєстр операцій ця ПН зареєстрована не за рахунок ліміту, а за рахунок "2" ліміту( тобто суми перевищення) і коли у мене розблокуються ті ПН,які мали бути зареєстровані за рахунок цього ліміту, то мені буде бракувати там коштів. Підкажіть, що я зробила не так і як це виправити?
І ще одне- в мене є кошти на електронному рахунку, за результатами уточнення іх спише звідти на скільки на зрозуміла чи потрібно було платити на бюджетний рахунок? Бо в стані розрахунків з бюдетом у мене по ПДВ висить податковий борг((( Чи вони із запізненням розносять платежі?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034699999999999