Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

повідомлення про виплату лікарняних

Відправлено користувачем buh51 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь- ласка, крім самого повідомлення що також надавати в ПФУ? Раніше в ФСУ подавали розрахунок, довідку, а тепер ПФУ при формуванні заяви автоматично підтягує стаж. Хто надавав уже в ПФУ?
я надавала, зараз ДУЖЕ зручно- пенсійний сам підтягує електронні лікарняни. Тільки в мене чомусь стаж прописався за останні 12 місяців- 11, я виправила на 12. Зарахували на наступний день! Щодо повідомлень- пишуть, що надавати треба, але через портал не бачу меню, і чогось звернення теж не працює. Там строк 30 днів з виплати- поки чекаю
ось що знайшла на ДтКт від 6 лютого:
[news.dtkt.ua]

представники Пенсійного фонду зазначили, що зараз працюють над впровадженням цього сервісу на порталі ПФУ. Можливо, вже за тиждень роботодавці отримають таку можливість.

Поки що подавати повідомлення про виплату лікарняних слід у паперовому вигляді до територіальних відділень Пенсійного Фонду України.

В мене перша виплата була 1 березня, так що поки чекаю


дозвонилась до пенсійного- вони пропонують через звернення, підписаним сканом по старій формі соцстраха, відправила.
Я також так выдправила через звернення
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028700000000001