Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Вартість розблокування ПН

Відправлено користувачем kris18 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Цікавить нескромне питання: чи оплачується окремо підготовка і подача документів на розблокування податкових накладних? Якщо окремо, то яка вартість за одну накладну?)
Оплачується в складі оплати посадового оклада бухгалтера.
Я чому питаю, за серпень-вересень 2022, у мене більше 100 заблокованих накладних, розгрібаю досі, і директор вважає, що це входить в мої обов‘язки, а я от так не вважаю, адже блокування відбувається не по моїй вині, а розблокування займає купу часу(( цікаво було б почути думку колег)


Re: Вартість розблокування ПН
Quote
kris18
Я чому питаю, за серпень-вересень 2022, у мене більше 100 заблокованих накладних, розгрібаю досі, і директор вважає, що це входить в мої обов‘язки, а я от так не вважаю, адже блокування відбувається не по моїй вині, а розблокування займає купу часу(( цікаво було б почути думку колег)

Згодна з Вами, я взагалі вважаю, що це не робота бухгалтера і не може входитии в його оклад. Ви приходили на роботу на певні умови щодо зарплати і навантаження, розблокування ПН не входило у ваші обов'язки, за які вам встановили оклад і на який ви погодилися.
А зараз на вас впав великий шматок роботи, який не обговорювався і в оклад не входив

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028299999999998