Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

зміна коду (квед) діяльності

Відправлено користувачем vlasta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
чи доводилось комусь проходити таку процедеру в цьому чи минулому році?
Цікавить, що саме треба подавати, бо перелік великий і якийсь нечіткий.
Дякую !


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Хотіли додати КВЕД. Виявилось, що обов'язково треба до реєстратора. Там, здається, зміни до Статута, потім нова Виписка.
Забили.
мені треба змінити основний код діяльності.
Зміни до Статуту лише тоді, коли кведи прописані у самому Статуті. Якщо тільки перелік видів діяльності і ваш там є - то ні.
Для ТОВ обов'язково нотаріально завірений протокол зборів про рішення змін. Для ПП - рішення власника.
По Ф.2 - стр. 1,3,5.
Сплата держ.мита (рахунок, куди платити допроситися не можу - якщо і вдається кудись дозвонитись - всі посилають ... до іншх...)
І купа установчих документів, але так і не зрозуміла. оригінали + скани, чи тільки скани, чи тільки оригінали...


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley


Мені здається, самим вірним рішенням буде піти до держреєстратора на консультацію і все чітко дізнатись. На всяк випадок взяти всі наявні документи. Це точно буде швидше і чіткіше, ніж шукати відповідь на форумах.
ходили smiling smiley) сам керівник smiling smiley))))


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
vlasta, днями ми зробили те ж саме що хочете і ви, додали ще один вид діяльності і зробили його основним,
(теж зверталась до форумчан за допомогою, але ніхто не відповів...)

ми звернулись до нотаріуса, який має право чи має доступ (не знаю, як це правильно називається) вносити дані чи зміни до ЄДР,
ходив директор, я (бухгалтер) не ходила, ми подавали:
заяву про держ.реєстрацію змін (форма 2), протокол загальних зборів, документ про сплату адмін.збору,
ну і директор з паспортом особисто,
статут не чипали, бо в ньому не вписані наші види діяльності,
установчі документи раджу взяти до нотаріуса, може щось запросити,
де платити адмін.збір, вам теж порадить нотаріус,
сплатили нотаріусу 3000 грн за послуги, безготівково в день подачі документів,
нотаріус надала нам Рахунок-акт про свої послуги і копії своїх документів платника податків (реєстраційних), проведу по бухгалтерії як звичайні послуги отримані...

перевірила в електронному кабінеті платника, новий квед вже є, до податкової нічого не подавала, мабуть, якось це автоматично передається, хоча читала, що податкову треба повідомляти через форму F/J 0102003 чи надіслати скановану заяву через Електронний кабінет платника податків (розділ — Листування з ДПС),
ще раз говорю, що я нічого не надсилала...

Отже, раджу вам знайти такого нотаріуса, попередньо запитати у нього які документи потрібні, ну і вперед!!!

Нижче трохи інфи з інтернету

[www.umrc.com.ua]
Порядок зміни КВЕД : які документи подаються та куди потрібно звертатися при зміні КВЕДів?
Покрокова інструкція зміна КВЕД для ТОВ:
Крок 1. Спочатку потрібно підготувати повний комплект всіх документів (Виписка / свідоцтво про державну реєстрацію підприємства, статут / установчі документи, довідка статистики (необов’язково), Витяг з ЄДР). Підготувати протокол Загальних зборів учасників / рішення засновника та нову редакцію статуту за необхідністю (якщо у Вас в статуті не прописані види економічної діяльності, змінювати його не потрібно) і заяву для внесення змін (форма).
Крок 2. Провести оплату необхідних зборів і сплатити Виписку про внесення змін в ЄДР в якій відображаються нові КВЕД.
Крок 3. Звернутися до державного реєстратора (у ЦНАП) або до акредитованого нотаріуса у якого є доступ для внесення змін для юридичних та фізичних осіб і подати необхідні документи.
Крок 4. Подати повідомлення в органи статистики та податкову адміністрацію про внесення змін (зміна КВЕД).
Для цього подайте заяву онлайн через програму податкової «Єдине вікно» (код форми — F/J 0102003) або надішліть скановану заяву через Електронний кабінет платника податків (розділ — Листування з ДПС). Також ви можете звернутися до Центру обслуговування платників податків за місцем реєстрації.
Крок 5. Після проведення змін отримати у державного реєстратора або нотаріуса нову Виписку і статистику з новими КВЕДами.
зараз ще пошукала інфу, чи потрібно окремо повідомляти податкову про зміни видів діяльності, знайшла таке:

[svitlo-vca.gov.ua]
... щодо платників податків, відомості про яких включаються до ЄДР: інформація про зміну видів діяльності оновлюється в контролюючих органах на підставі відомостей, отриманих від державного реєстратора, в порядку визначеному Законом № 755

тобто, якщо я правильно зрозуміла, то зміни оновлюються автоматично в момент їх держ.реєстрації

Колеги з форуму, якщо я помиляюсь і все ж таки треба повідомляти податкову, напишіть, порадьте, будь ласка
Дякую, Ірино!
Подяткову повідомляла - скинула через ел.кабінет скан Листа.
Через пару годин вже був новий код.


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
є питання,
я не повідомляла податкову про додавання нового виду економ.діяльності,
але в кабінеті платника в розділі "Облікові дані платника" бачу всі зміни,
тобто є новий код 33.12 і він основний, як ми і подавали зміни,
але є вхідне повідомлення з таким текстом:

Дата взяття на облік:
Реєстраційний номер платника єдиного внеску:
10000000691272
Клас професійного ризику:
Код КВЕД, по якому призначений клас ризику:
_46.61

в цьому повідомленні вказаний код 46.61, який був основним до внесення змін,

може все ж таки потрібно подати повідомлення в податкову про додавання і зміну основного виду діяльності?

і ще, як про це повідомити статистику?
я подавала.
Звичайний лист через ел.кабінет + скан виписки з новим кодом.
Статистика має сама побачити.
Банк - тільки якщо берете кредити.


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Власта! Дуже Вам дякую!!!
ми зареєстрували зміни 20.03., повідомлення до дпс кину сьогодні,
там є якийсь термін для повідомлення?
за терміни не знаю, але відповідальності вам не буде )


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040099999999998