Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

про перевіщення- а не збігається!

Відправлено користувачем Альонка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
в мене з СЕА з 2015 щось багацько того перевищення набралося, вирішила розібратися. Пролапатила інформацію по сумах перевищення по місяцях - десь +, десь -, вийшла в нуль. А ось по таблиці операцій його на поточну дату все більше.. І що зясувала- ті суми перевищення, які в інфо плюсом- вони в реєстр операцій йдуть, ті що мінусом- ні (ще дивніше- 2015-2016 роки йшли і + і -) Все заповнюю/уточнюю по правилах, так, іноді с просрочкою (наприклад неплатник став платником)

Мабуть тепер ті кляті виправлення ІПН тільки через уточнення декл?
хмм- може я не тою датою роблю РК?- якщо в мене виявляється платник, то я РК роблю датой старої (ну і звісно нової) ПН- ну думаю якщо не уточнювати декларацію як вони пишуть років зо два вже вродє- так щоб красівєнько було), все в одному періоді. Хоча зараз штрафи прилітають двічі і за ПН і за РК

Хто робить датою помилки- тоді також буде перевищення чи ні?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035400000000002