Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Директор не ходит в отпуск, что с резервом отпусков

Відправлено користувачем iuser 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день!
Директор (он же собственник) малого предприятия на общей системе не ходит в отпуск 12 лет.
Сказал, что не будет ходить.
Каковы последствия?
Резерв отпусков (РО) по нему не начислялся.
Ведь каждый год РО надо корректировать!

Если по году пересчитать РО по директору, то ГНИ потом скажет: НЭТ, пересчет только с корректировкой финотчётов предыдущего периода, а не относить в затраты всю сумму, например, в 2023 году.
Или начислять в текущем году - да и всё?
Что и как можно сделать правильно?
Якщо ви суб'єкт малого підприємництва, то можете не нараховувати.
Quote
Natka
Якщо ви суб'єкт малого підприємництва, то можете не нараховувати.

Це звідки така інформація?


Згідно з п. 7 НП(С)БО 25, не створювати забезпечення на виплату відпусток працівникам мають право мікропідприємства, підприємства – платники ЄП, а також непідприємницькі товариства (неприбуткові організації).
Не так зрозуміла.
Думала відповідь на питання "чи може директор не ходити у відпустку". А виявилось, що то була відповідь на питання "чи можна не створювати резерву відпусток".

Резерв можна не створювати, а от що робити із самими відпустками? Хай хоч на папері їх оформлює. Він же сам у себе порушує законодавство.
Підтримую. Хай не ходить, якщо не хоче, а на папері оформлює.
Доброго дня! Та ж сама фігня, директор-єдиний найманий працівник, і я не можу знати наперед чи буде якась операція, доки по котрій крім нього немає кому підписати... Проблема є, як вирішувати-не знаю поки.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030800000000003