Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податок на землю і оренда землі Закон 3050 від 11.04.23 р.

Відправлено користувачем jasmin 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вітаю!
Чи може юридична особа, що орендує земельну ділянку в м. Києві ( не знищене і не пошкоджене) відкорегувати податкове зобов'язання податку з оренди земельної ділянки за 2022 рік ? Чи це стосується лише тих ділянок, які знищені чи пошкоджені?
Чи подавав уже хтось уточнюючу декларацію за 2022 рік?
Я так розумію одночасно треба буде відкорегувати і податок на прибуток за 2022 рік
Дякую!
В цьому роз'ясненні податкової не ясно що робити з податком на прибуток


Це логічно, за замовчуванням.
Ви ж коли нарахували в 2022 році податок з оренди земельної ділянки, включали суми податків у витрати. Сплатили податок на прибуток за 2022 рік з урахуванням цих витрат. Не думаю що можна буде ці відкориговані суми податків по землі залишити у витратах 2022 р. в балансі.
Quote
jasmin
Це логічно, за замовчуванням.
Ви ж коли нарахували в 2022 році податок з оренди земельної ділянки, включали суми податків у витрати. Сплатили податок на прибуток за 2022 рік з урахуванням цих витрат. Не думаю що можна буде ці відкориговані суми податків по землі залишити у витратах 2022 р. в балансі.
так, але строк оплати податку на прибуток сплив. якщо відкоригуватись буде недоїмка і тд...
Quote
ZoRRo

Це логічно, за замовчуванням.
Ви ж коли нарахували в 2022 році податок з оренди земельної ділянки, включали суми податків у витрати. Сплатили податок на прибуток за 2022 рік з урахуванням цих витрат. Не думаю що можна буде ці відкориговані суми податків по землі залишити у витратах 2022 р. в балансі.
так, але строк оплати податку на прибуток сплив. якщо відкоригуватись буде недоїмка і тд...

Так.

Але третього варіанту немає.

Можливо, маєте запасні витрати, переплату, збитки тощо.
Вітаю! Прошу відгукнутися хто в м. Києві вже подав УР на 2022 рік. Чи все пройшло нормально? Дзвонила в Шевченківську податкову сказали що таки маємо право на цю підьгу без умов.
Quote
jasmin
Вітаю! Прошу відгукнутися хто в м. Києві вже подав УР на 2022 рік. Чи все пройшло нормально? Дзвонила в Шевченківську податкову сказали що таки маємо право на цю підьгу без умов.
відкорегувались
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027600000000005