Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП з роздрібною торгівлею алкоголем, переміщення між закладами

Відправлено користувачем _Ирина_ 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Колеги, хто як робить, у випадку необхідності, переміщення алкоголю між різними точками?
Авто у ФОПа лише власне, загалом у діяльності не використовується і в декларації про майновий стан не відібражається. Постачальники доставляють товар і надають ТТН . Чи треба у випадку необхідності перемістити пляшку-другу з однієї точки на іншу робити ТТН? Якщо це конче необхідно, то які вимоги у цьому випадку?
Дякую за відповідь.
У нас на базі відпочинку два кафе по різні боки бази, між ними відстань метрів 200 та навіть дороги немає, щоб можна було машиною щось відвезти, але як перевірка була, інспектор наполягала, що при переміщенні ТТН повинні бути. Пояснили, що носимо вручну, відчепилися.
Робіть ТТН на авто ФОПа, зайвим не буде. Звісно краще вказати це авто у 20-ОПП та відобразити його у майновій декларації, але якщо цього не зробите, думаю великих проблем не буде. До речі, можна ще й бензин у витрати списувати під це діло.
Спасибо за отклик. Я еще детально не вгрызлась в эту тему, но где-то на подкорке маячит, что вроде ж ТТН-ки по алкоголю какие-то особые, и что-то типа того, что их еще и где-то регистрируют...


Кстати, Blick , я помнила с давних времен по форуму, что у вас аналогичный бизнес. Я еще задавала вопрос насчет всяких разрешительных документов. Вы упомянули про кафе, можно я спрошу : у вас в кафе есть кроме алкоголя кухня? У меня в одном заведении по два ФОПа, один с алкоголем-табаком, у второго кухня.В нашем местном управлении на ФОПа с алкоголем зарегистрировала потужности, а что делать с ФОПом с едой - не знаю, у него будут присутствовать в т.ч. мясные блюда и вообще будут использоваться продукты животного происхождения, помню с где-то начала 2020г., когда я только узнала о необходимости регистрации этих потужностей, что с продуктами животного происхождения какая-то отдельная процедура... Вы что-то могли бы сказать, как у вас насчет этого?
Duman - это мой основной источник кальянных товаров. Здесь можно найти всё, что только пожелаешь: качественные кальяны, разнообразные табаки и даже безникотиновую смесь aloh [duman.com.ua] для вейпинга. Я доволен не только ассортиментом, но и оперативной поддержкой клиентов. Если вы увлечены кальянами, Duman - это место, где вас ждут лучшие товары!
Quote
_Ирина_
Кстати, Blick , я помнила с давних времен по форуму, что у вас аналогичный бизнес. Я еще задавала вопрос насчет всяких разрешительных документов. Вы упомянули про кафе, можно я спрошу : у вас в кафе есть кроме алкоголя кухня? У меня в одном заведении по два ФОПа, один с алкоголем-табаком, у второго кухня.В нашем местном управлении на ФОПа с алкоголем зарегистрировала потужности, а что делать с ФОПом с едой - не знаю, у него будут присутствовать в т.ч. мясные блюда и вообще будут использоваться продукты животного происхождения, помню с где-то начала 2020г., когда я только узнала о необходимости регистрации этих потужностей, что с продуктами животного происхождения какая-то отдельная процедура... Вы что-то могли бы сказать, как у вас насчет этого?
Кухня є, але на жаль про реєстрацію потужностей нічого сказати не можу, в нас заступник директора цим займалася. Знаю, що реєстрували ті потужності на всіх та й по всьому.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029299999999999