Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Питання відображення лікарняних в звіті і розрахунку нового

Відправлено користувачем aleeeenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У працівниці було 2а лікарняних в вересні по уходу за дитиною(100% виплата за рахунок ПФУ). Перший на 5 днів (1240 грн) розраховано і виплачено в вересні , тому в звіті за 3й квартал відображую з кодом 29- період 9.2023 - 5 днів - сума 1240 грн. Другий був в кінці місяця, статус "готовий до сплати з'явився вже в жовтні, тому розраховано і виплачено в жовтні 4 дні на суму 988 грн. Його буде відображено вже в звіті за 4й квартал в жовтні з кодом 29 - період 9.2023 - 4 дні - сума 988. В жовтні робітниця знов іде на лікарняний , я враховую, що в вересні вона була 9 днів на лікарняному, але ж в системі ПФУ ще буде значитися 5 днів, тому що за жовтень я не можу подати довідкову де було б зазначено ще 4 дні вересня, бо місяць ще не скінчився. Може я щось невірно роблю? Може треба по іншому відображати лікарняні в звіті?
Я просто розумію, що якщо я зараз подам заявку-розрахунок по жовтневому лікарняному, то ПФУ буде бачити лише частину лікарняних за вересень і мій розрахунок з їхнім не буде сходитися. Чи приймуть вони таку заявку?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000263