Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Планова перевірка confused smiley

Відправлено користувачем BuhNewbie 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Планова перевірка confused smiley
Добрий день!

Нас включили до плану-графіку податкових перевірок. Ніколи їх не проходили, не знаємо, чого очікувати, тож багато запитань. З первинними документами, в принципі, зрозуміло: договори, акти, накладні, ТТН є.
Більше цікавить по зарплаті: потрібно роздруковувати і підписувати розрахунки лікарняних і відпускних з 1с (чи потрібні тільки заяви, накази/рішення уповноваженого та відомості нарахування зарплати)? Якщо зарплата перераховується на картки, чи потрібно роздруковувати з 1с відомості на видачу, а платіжні доручення з клієнт-банку?
Може, ще якісь особливості підкажете, будемо вдячні.
Не преймайтеся, можете роздрукувати все це й під час перевірки, якщо попросять. Хоча я всі ці розрахунки роздруковую. Виплату зарплати треба чимость підтвердити, то треба щось роздрукувати. Це може бути відомість, якщо це зарплатний проект у банку, а якщо видається платіжкою напряму співробітнику, думаю достатньо банківської виписки, якщо в ній видно прізвище співробітника.
Якщо це податкова перевірка, то вони в зарплату не будуть аж так вникати. Головне щоб були табелі обліку роб. часу, розрахункові відомості, відомості з банку. Роздрукуйте банківські виписки, вони переважно їх переглядають, а так, то будуть шукати велику рибу...


Доброго дня,мене цікавить який тепер період перевірки?Має бути по графіку в травні,отже 2023р.точно входить.Штраф за 3р.виписують значить їх цікавить 2021-2023р.,так?А останній перевірений в мене період 2018р.то 2019-2020 не цікавить їх?
Строки перевірки призупинялись,тож Вас можуть перевіряти з 2019р.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046900000000005