Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Отпускные растянутые на два периода? Как отразить?

Відправлено користувачем Лимуррка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Сотрудник ушел в отпуск в июне, вернулся в июле. Перед отпуском получил все отпускные за весь период отпуска. Как отражаем это в 1ДФ и в отчетах по фондам?
Спасибо.

Не поняла, вопрос слишком сложный или слишком простой . Неужели все в один период укладываются smiling smiley

Вы же начислили в июне, и в отчёты пойдёт июньские.


Неправильно.
Отпускные за июньские дни идут в июньские отчеты, за июльские - в июльские

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
два smiling smiley

по периодам

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Юль, а тогда с ВР еще подскажи. По начислению июльские отпускные , начисленные и выплаченные в июне идут во 2 квартале на ВР ?
В ВР идут по начислению и только за отчетный период, а не за будующие.

На ВР - по начислению.
Они в июне не начислены, а только выплачены наперед, авансом

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Не допонял smiling smiley, значит в ВР пойдут в 3 квартале ? Но ведь отпускные начисляются , хоть и выплачиваются авансом smiling smiley
Клотильда Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Не допонял smiling smiley, значит в ВР пойдут в 3 квартале ?
> Но ведь отпускные начисляются , хоть и
> выплачиваются авансом smiling smiley


Я тоже что-то не поймуsmiling smiley
Они не начисляются "всерьез", а только предварительно рассчитывается сумма, которую нужно выдать человеку на руки перед отпуском.
Это по сути - аванс

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Клотильда, в табеле учета рабвремени в июле будет стоять пометочки "О" ( в смысле - отпуск), и даже если они выплачены в июне, все равно валовыми расходами они станут только в июле , т.е. отразяться в 3-ем квртале.
И с фондами тоже самое ...
Морока конечно sad smiley

Значит будем ходить в отпуск в середине квартала smiling smiley
главное тута всё понятно, а когда я здесь объяснял [club.dtkt.com.ua] так все на меня накинулися smiling smiley
Миша, так накидывались те же...просто сейчас уже разобрались smiling smiley

Підкажіть, я запуталась у мене працвник пішов у відпустку з 1 липня по 14 липня тобто 14 липня вже на роботі,
Питання -мені потрібно при розрахунку відпускних множити сер з/п на 13 днів чи на 9?
Дякую, а як в 1С все це провести? Тобто мені треба робити дві відомості за липень? Одна буде тільки на відпускні, а інша на зп за липень по всьому підприємству? Чи як робити?
Не можу погодитися.
Відпускні нараховані за декілька періодів будуть ВВ того місяця , в якому вони нараховані.
І в звіти по фондах так само включаються в тому місяці, в якому нараховані.

[www.dtkt.com.ua]
[www.dtkt.com.ua]
Опять вернулись в началоsmiling smiley Так всё-таки в ВР месяцем начисления.
Згідно з пп. 2.2.12 Інструкції зі статистики заробітної плати, суми щорічних відпусток включають до фонду додаткової заробітної плати. При цьому суми коштів, нараховані за щорічні і додаткові відпустки, включають до фонду оплати праці звітного місяця тільки у тій сумі, яка припадає на дні відпустки у звітному місяці. Суми, що припадають на дні відпустки у наступному місяці, включають до фонду оплати праці у наступному місяці (пп.1.6.1 Інструкції).

Сколько можно спорить?

Сума відпускних, нарахованих за кілька періодів, включається до складу валових витрат «за першою» подією — датою нарахування. Це виходить з пп. 5.6.1 і п. 11.2 Закону про прибуток. Звичайно, за бажанням можна ці суми, як і витрати майбутніх періодів, розкидати між періодами. Але це зайве.

Да я не спорюsmiling smiley Просто хочу разобратьсяsmiling smiley
так разобрались же уже!

1.6.1. Нарахування відображаються за календарний місяць (з першого до останнього числа місяця). Наприклад, суми нарахувань за час відпусток, на відміну від порядку їхньої фактичної виплати, розподіляються пропорційно часу, що припадає на дні відпустки у відповідному місяці.

Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00044600000000006