Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Чи будуть ці кошти доходом для СПД?

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Люди, рятуйте!!!!!!! У мене така фігня, у СПД фіз. особи є ще рахунок просто як фіз. особи не СПД, вірніше картковий рахунок просто фіз. особи. На нього внесли кошти як "Поповнення карткового рахунку", але скільки я не говорили внесли не так ніби він сам поповнив, а від іншої особи. Чи будуть ці кошти доходом для СПД?
якщо під ці гроші не давати папери і платник не засвітить їх в себе-їх ніхто не знайде
імхо, звичайно
по указу - нет, так как по указу выручка это все что приходимт на р/с и в кассу за РЕАЛИЗОВАННЫЕ ТОВАРЫ И УСЛУГИ. Но налоговики м.б.другого мнения. Что бы было проще "отбиться" покажите это или ка возвратную фин помощь и выпишите чеки на возврат, или как поручение прложить свои личные деньги на карточку и выпишите чеки на выдачу этих денег.


у мене так вийшло
Платник:Дудкін І.І.
отримувач: Пипкін М.М.
Призначення-поповнення карткового рахунку.


Пипкін крім цього карткового рахунку на імя фіз. особи...ще і СПД і має такоє інший рахунок вже на імя СПД Пипкін.

Я хотіла, перестрахуватись і внести йому кошти щоб доходу не було, ніби він сам вніс собі кошти.

А Дудкін поперся і вписав замість платника:Пипкін..своє прізвище....


Що ж робити? Я навіть не знаю..прознається податкова..ну чисто теоретично?
ой, платили на рахунок фіз. особи Пипкін........СПД-шний рахунок не чіпали sad smiley
не прознається 95% smiling smiley
визнати ці кошти доходом спдшника податкова не має підстав (як писав mgj), але:
"по-правильному"ці кошти слід би було відобразити в річній декларації для громадян
як подарунок , ставка оподаткування 5% від суми
проте повторюю- такі кошти знайти практично неможливо

якщо лячно-скористайтесь порадою mgj про договір доручення

з пов
В налоговой счета физ лиц не регистрируются, поэтому можете себе быть спокойны счейчас так половина СПД работает сколько надо на офоициальный счет, а все что не надо показывать на личный счет.
Пока банки хранят тайну о своих клиентах, налоговая ничего знать не будет.А когда заставят выдавать всех- закроются банки и клиентов у них не будет.
По личным карточкам СПД не имеют права вести свою деятельность, поэтому можете не волноваться , это расценивается как операция в личных целях.
Слышала, что сейчас вышло какое-то распоряжение НБУ считать данные счета как счета для сокрытия доходов.... Но точно не знаю, так шо это выглядит как слышала звон да не знаю откуда он... Надо порыться в нормативке....
Тут таке питання, а що я можу вільно поповнювати рахунки інших осіб..і для них це не буде ніяк оподатковуватись? І ще СПД має поточних рахунок і від нього картковий...якщо одни СПД перерахував з картки на картку кошти вони будуть оподатковуватись якось для отримувача?
Якщо СПД - то да, можуть, якщо физлица - (ребята Вам правильно все ответили)-99,9% что не найдут. Это не ВЫРУЧКА ОТ РЕАЛИЗАЦИИ, а ПОПОЛНЕНИЕ СЧЕТА.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000362