Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Суміщення

Відправлено користувачем Apolinaria 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Суміщення
Винекло питання..

На підприємстві працівник працює водієм, одночасно за суміщенням є курєром і ще кимось sad smiley
Відповідно до ст. 121 КЗпП за відрядженими працiвниками зберiгаються протягом усього часу вiдрядження мiсце роботи (посада) та середнiй заробiток.
Питання таке - коли він їде у відрядження чи потрібно для розрахунку середнього заробітку враховувати зарплату за двома іншими посадами?

Для сдовідки
Сумісництво- виконання працівником, крім своєї основної роботи на умовах трудового договору, іншої роботи у вільний від основної роботи час на тому самому або іншому підприємстві, в установі, організації або в громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом.
Суміщення професій (посад) - виконання працівником поряд зі своєю основною роботою, передбаченою трудовою угодою, додаткової роботи за іншою професією (посадою) без звільнення від своєї основної роботи на одному і тому самому підприємстві, в установі, організації за згодою працівника протягом встановленої законодавством тривалості робочого дня

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Суміщення
ІІІ. Выплаты, включаемые в расчет средней заработной платы


3. При исчислении средней заработной платы во всех случаях ее сохранения включаются: основная заработная плата; доплаты и надбавки (за сверхурочную работу и работу в ночное время; совмещение профессий и должностей; расширение зон обслуживания или выполнение повышенных объемов работ работниками-повременщиками; высокие достижения в труде (высокое профессиональное мастерство);
Re: Суміщення
smiling smiley)))))))))
Спасибо!

Откровенно говоря, я думала иначе- Работник находился в командировке по "основной" должности, в приказе директора - командировать водителя...
Т.е. в это время работник не выполнял обязанности возложенные на него по "сумисництву" - следовательно нет оснований включать их в расчет.
П.С. аналогия - совместительство- две разные организации - он едет в командировку по основному месту работы - ему же не начисляют средний заработок по-совместительству.


По ходу возник еще вопрос.
Суміщення професій (посад) - ..... протягом встановленої законодавством тривалості робочого дня

Бюджетная организация. Штатний розклад. Тарифный оклад установлен из расчета месячной нормы труда.
Как может совмещаться основная работа и по 0.5 ставки еще двух посад..? Считаю, что в месячную норму не реально уложиться.

Как думаешь?

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley


Re: Суміщення
.Опечатка
Те. в это время работник не выполнял обязанности возложенные на него по "суміщенню"

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Суміщення
а вообще по зарплатам не сильна sad smiley

я сначала тоже думала - не включается,

но в Порядке
исчисления средней заработной платы

1. Настоящий Порядок исчисления средней заработной платы применяется в случаях:

ж) служебных командировок;

ІІІ. Выплаты, включаемые в расчет средней заработной платы

3. ........... совмещение профессий и должностей;

4. При исчислении средней заработной платы во всех случаях ее сохранения согласно действующему законодательству не учитываются:

) заработная плата на работе по совместительству (за исключением работников, для которых включение ее в средний заработок предусмотрено действующим законодательством);


т.е. совместитель - нет, совмещение - да

во наворотила smiling smiley
Re: Суміщення
Спасибо за дисскусию!

_________________________________________

Говорят, улыбка - лучшее оружие ....
Я киллер! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031899999999996