Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податок на репатриацію

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
выплачивали по 1955 . а платили по 293,25
при выплате 1955 должны были платит по 345
я бы сейчас по пред месяцам доплатила разницу+за этот месяц уже 345
что у вас шло на ВР 2248? а должно было 1955+345=2300
исправить договор возможно?

Дякую мої любі..перепідписали договір!!!

Дякую, що не залишили у важку хвилину !!!!
ну и чудненько smiling smiley
хороших выходных!



І Вам!!!!!!! Щастя Вам всім і всього найкращого!!!! smiling smiley
13.2. Резидент або постійне представництво нерезидента, що здійснюють на користь нерезидента або уповноваженої ним особи будь-яку виплату з доходу з джерелом його походження з України, отриманого таким нерезидентом від провадження господарської діяльності (у тому числі на рахунки нерезидента, що ведуться в гривнях), крім доходів, зазначених у пунктах 13.3 - 13.6, зобов'язані утримувати податок з таких доходів, зазначених у пункті 13.1 цієї статті, за ставкою у розмірі 15 відсотків від їх суми та за їх рахунок, який сплачується до бюджету під час такої виплати, якщо інше не передбачене нормами міжнародних угод, які набрали чинності.
(пункт 13.2 статті 13 із змінами, внесеними згідно
із Законами України від 15.07.99 р. N 977-XIV,
від 24.12.2002 р. N 349-IV)
(Закон від 1994.12.28, "Про оподаткування прибутку підприємств (в редакції Закону України N 283/97-ВР від 22.05.97)")


Четко определено "який сплач до бюджету пыд час такоъ виплати" в день перечисления по курсу НБУ. Сама налоговая так разьесняет.
Лолита,это вы к чему?

"Підкажіть, мені сьогодні необхідно оплатити нерезидетну орендну плату, разом з нею перерахувати 15% податку на репатриацію. Якщо виходить, що податок на репатриацію становить 1000 у.е., то мені необхідно його перевести в грн. по курсу, що діє насьогодні по НБУ? Будь-ласка підкажіть де це прочитати?
Дякую "

Я про это? А вы? я весь диспут не успеваю читать. Бросаю своё мнение и все.

И необходимо незабыть включить эту сумму в деку по прибыли 19.2 и подать отчет по налогу на репатриацию срок 40 дней
если не успеваете читать весь диспут, не успевайте бросать свое мнение, тем более что...простите..."пальцем в небо"
Доброго дня, щоб не створювати безліч однотипних тем, пишу в цій.

Справа в тім, що оскільки ми купляємо послуги у нерезидента, що не має представництьва в Україні, ми нараховуємо собі ПЗ з ПДВ на суму орендної плати (наприклад^ орендна плата 2000 USD * 20% = 400 USD ПЗ з ПДВ). Тобто я за першою подією виписую податкову накладну на ПЗ з ПДВ.
Ситуація в тім, що аванс я сплатила 11.05.08 року і відповідно нарахувала ПЗ з ПДВ по курсу 5,05.
В одній статті прочитала, що ПЗ з ПДВ нараховується по даті отримання послуг, тобто дата підписання акту. І відповідно якщо відбулася зміна курсу, то на цю дату потрібно перерахувати свої зобовязання з ПДВ.

Скажіть чи дійсно це так?

Чи можливо краще залишити все по курсу 5, 05? справа в тім, що акт підписано 30.05.08 і курс вже був на цю дату 4,852.

Порадьте, як краще зробити?
аууууу, не кидайте мене з цим ПДВ на самоті sad smiley
Міра,на мою думку, якщо у вас проплата вся була авансом то по події першій ви правильно нарахували ПЗ. Якщо частково аванс, а частково акт, тобто друга частина ПЗ по акту, то треба брати курс НБУ що діє на кінець операційного дня, що передує дню підписання акта. Дивіться п. 4.3 останній абзац, пп. 7.3.6 ; 7.5.2 Закону про ПДВ

Щодо перерахунку вартості послуг
Для послуг, які поставляються нерезидентами з місцем їх надання на митній території України, базою оподаткування є договірна (контрактна) вартість таких робіт (послуг) з урахуванням акцизного збору, а також інших податків, зборів (обов'язкових платежів), за винятком податку на додану вартість, що включаються у ціну поставки робіт (послуг) згідно із законами України з питань оподаткування.Визначена вартість перераховується в українські гривні за валютним (обмінним) курсом Національного банку України, що діяв на кінець операційного дня, що передує дню, в якому було складено акт, який засвідчує факт отримання послуг.

(абзац другий пункту 4.3 статті 4 із змінами, внесеними
згідно із Законом України від 25.03.2005 р. N 2505-IV)

_____________________________________________________

"И сказали люди, это пришел тот, которого мы ждали" ©Л.И.Брежнев.
Трубы могут быть бумажными, но документы должны быть железными.
Проплата була авансовм вся повністю-100%

Дякую, Alf , саме це мене і турбує..про дату акту.

В мене ще таке питання, якщо я виписала податкову по першій події наприклад на 10 000, тепер курс змінився пор даті акту, мені виписувати коригуванн? Чи може краще залишити все по першій події?
Я вже взагалі нічого не розумію-про базу виходить, що ПДВ слід нараховувати по даті акту, а з п. 7.3.6. ЗУ про ПДВ, що по першій події.. мабуть залишу все так як є..
Таке питання, в договорі написано "на суму орендної плати нараховуєиться податок на репатриацію- 15%, що становить 345 у.е.

Орендна плата 2300 у.е.*15%=345 До виплати 1955 у.е.

ПДВ-нараховується на суму орендної плати і становить 20%.=2300*20%=460у.е.

Питання, мене трішки бентежить те, що ПДВ треба утримувати з суми платежа + податки ..... виходить, що все вірно 2300*20%=ПДВ.

Але та фраза, що - "на суму орендної плати нараховується податок на репатриацію- 15%" - чи не може податкова сказати, що треба ПДВ утримувати з суми 2300+345 у.е.?
Підкажіть будь ласка!
податок на репатріацію сплачувати на тий же рахунок , що ми платимо податок на прибуток???
Що писати в кодуванні???
Податок на репатриацію платимо на рахунок - Податок на прибуток іноземних юридичних осіб
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042500000000001