Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Срочно! Уточн.расчет по НДС - отчетный период - июнь - можно подать сейчас в июле?

Відправлено користувачем msl 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Или надо укзывать дату подачи июль и отчетный период тоже 7 мес.2008???

Сделала уточненку раньше, но передаю отчет только завтра. Не вернут ли мне отчет из-за месяца и даты подачи 06.2008??
если отчетный преиод июнь то зачем его уточнять? почему не сдать новий звитний?или я что то не так поняла?
Наше підприємство надає інформаційні послуги нерезиденту, ці послуги потрапляють піж п. 6.5 ЗУ Про ПДВ і не оподатковуються ПДВ. Але податкову я сама виписую, там сума без ПДВ. От, попередній бухгалтер ставив цю суму в рядок 4 декларації ПДВ, а треба в ряд. 9'.

Ця помилка не призвела до заниження ПДВ, але я хочу виправити помилку за січень-травень, скажіть яким чином виправляються декі з ПДВ, що мені треба подавати?
В податковій кажуть дод 5, але тепер дод 5 це розшифровка по контрагентам, яким числом тепер той дод 5 чи як тепер виправляти самостійно виявлену помилку, що не призвела до заниж ПДВ?

Дякую.


Кроме додатка 5 по контрагентам есть еще додаток 5 уточненка. Ее Вам и нужно сдавать.
Если вы хотите уточнить за январь-май, то вам нужно отдельно подать уточненки за каждый период ( 5 уточненок) . Додаток 5 называется " Уточнюючий розрахунок податкових зобов"язань з податку на додану вартість у зв"язку з виправленням самостійно виявлених помилок" . Звітний період потрібно писати 07 місяць 2008 року.
Звітний період потрібно писати 07 місяць 2008 року. //


Тобто якщо я принесу 15 липня ці уточнення, то я повинна писати на всіх уточненнях - Звітний період потрібно писати 07 місяць 2008 року?
у мене в 1С не має такого додатку sad smiley

будь-ласка, допоможіть знайти цей документ, дякую
Додаток 5 - Уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартісту зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок

[www.buhgalter911.com]
в 1 С такого додатку не має. На всіх звітах вказуєте звітний період 07 місяць. ( це ви здаєте в 7 місяці) , а звітний період за який виправляєте помилки 01, 02, 03, 04, 05. За червень здаєте звичайний звіт ще один, тільки вказуєте звітний новий.
я не можу знайти куди мені поставити наступну правку. ПДВ на цю суму не нараховувалось, тобто сума без ПДВ була поставлена в ряд 4 а треба в 9'
В программе ОПЗ код уточнёнки по НДС J02170 к нему прилагаете Дод№5 J02151 с пометкой уточнённый.
Сегодня здавали в Святошинской налоговой .
Як і що мені вносити і в які строки в коригуванні заповнити. Ситуація ака- сума вставлена в строчку 4, а треба щоб була вставлена в строчку 9'. Які строчки Додатка 5 - про самост виправлення помилки-мені заповнювати sad smiley

Дякую за допомогу
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035000000000002