Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Індексація зарплати

Відправлено користувачем НІНА 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дуже вибачаюсь, книг не має рядом, в1С 7.7-комплексна,порядок нарахування індексації(Як розраховується я знаю),а як в самій програмі? коли розрах.через документ -додаткові розрах-щось сума невідповідає дійсності.Підскажіть ,будь ласка.Дякую!
проверьте правильность заполнения индекса инфляции
Edera Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> проверьте правильность заполнения индекса инфляции


Індекси стоять правильно!


проверьте "Спраовчники"- "налоги и отчисления" - "Индекс инфляции" .
Marina D. Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> проверьте "Спраовчники"- "налоги и отчисления" -
> "Индекс инфляции" .


В "Справочник" індекси проставлені правильно-1,015(101,5%) мені потрібно сам порядок:
в документах 1)-початок місяця 2) табель 3) розрахунок з-ти. Потім через журнал розрахунок.Кола я вибираю -розрахунок індексації-то сума індекс.не відповідає дійсності.Може якісь нюанси в самій табличній частині є при заповненні?
а Вы ставите по сотрудникам месяц увеличения з/п?

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Маришечка Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> а Вы ставите по сотрудникам месяц увеличения з/п?


Да
у меня считает правильно, я сверяюсь в ДК , там таблица хорошая, попробуйте.
ПСИ Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> у меня считает правильно, я сверяюсь в ДК , там
> таблица хорошая, попробуйте.

Дякую всим, вже розібралася!
У меня по этой теме тоже вопрос, помогите. В 1С 7.7 01.04.09г. в справочнике сотрудника случайно поменяла "дату увеличения з/п", при этом сумма не менялась с 01.10.2008г. Программа не считала индексацию до 01.08.2009г., а в августе насчитала. При этом в калькуляторе ДтКр считает индексацию по возрастающей с дня увел. з/п, то есть с 01.10.2008г.
Індекси в 1С стоять правильно!
Что сделать, чтобы программа считала базовым месяцем изменение суммы а не дату увеличения з/п???. Спасибо
дату увеличения з/п верните прежнюю.

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза
Она не возвращается, даже после замены даты в "сервис" - "параметрах". Может можна как-то историю удалить. Я не администратор в 1С, а гл.бухгалтер в отпуске.
У некоторых сотрудников мин. з/п, меняли 01.04.09- 625, 01.07.09-630 и т.д., меня смущает то, что наша прогармма не считает индексацию, хотя в законе сказано: "У разі коли підвищення мінімальної заробітної плати не супроводжується зростанням заробітної плати працівника, індексація продовжується на визначені індекси.
Якщо сума збільшення грошових доходів менша від суми індексації, нарахованої відповідно до цього Порядку, подальша індексація проводиться на визначений згідно з цим Порядком індекс."
У нас в 1С она считает, что базовый месяц для индексации меняется вместе с повышением мин. з/п. Что делать???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034600000000001