Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

АКТ ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ (ВНУТРІШНЬОГО ПЕРЕМІЩЕННЯ) ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ

Відправлено користувачем sheplot 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
АКТ ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ (ВНУТРІШНЬОГО ПЕРЕМІЩЕННЯ) ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ -
цей акт складається згідно наказу про переміщення (введення), але шоб створити наказ в ньому треба зсилатися на Законодавство, скажіть будьласка згідно якого Законодавства треба складати цей акт ?
А почему нужно обязательно ссілаться на законодательство?
Можно - "У зв'язку з виробничою (господарською) необхідністю", "у зв'язку з придбанням" этого самого объекта.
шоб перевіряючим сказати "Вот бачите так Закон каже",
вот треба ще наказ зробити на створення комісії, у вас случайно нема типового наказу на створення постійної комісії ?


я комиссию назначаю в приказе об учетной политике на начало года, если у вас таком приказе не прописано, то в произвольной форме.
"шоб перевіряючим сказати "Вот бачите так Закон каже", - а вы думаете они у вас спросят: а на каком таком основании вы назначили комиссию?

........наказую:
Для вводу в експлуатацію основних засобів та інших необоротних матеріальних активів (далі – основні засоби) і нематеріальних активів такими створити постійно діючу комісію у складі голови комісії – директора підприємства та членів комісії – головного бухгалтера та менеджера з адміністративної діяльності.

должности пишите ваши
дякую,
розумієте в акті ведення в експлуатацію є такий рядочок "на підставі наказу, розпорядження від такого то, проведений огляд тогото основного засобу" мені потрібно зробити розпорядження, в якому має бути ссилка на законодавство, як зробити таке розпорядження ?
НАКАЗ
Про введення в експлуатацію

З метою використання придбаних об'єктів ОЗ та керуючись чинним законодаством, а саме ПСБО "Основні засоби" та Наказом МінСтату
від 29 грудня 1995 року N 352 "Про затвердження типових форм первинного обліку" НАКАЗУЮ:

1. Комісії з введення в експлуатацію об’єктів основних засобів у складі голови комісії – ..............., членів комісії – ...............................................ввести в експлуатацію ...................................., придбаний у (в) ......................................
2. Комісії перевірити стан об’єкту та скласти акти введення в експлуатацію.
но сама я никогда не ссылаюсь на нормативные акты
а кроме ПСБО є якийсь закон на якия я міг би зіслатися ?
да дался вам тот закон)) про бух.учет закон можете написать - ЗАКОН УКРАЇНИ Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні
розумієте в мене такий шеф шо скаже мені "дорогий друже, покажи мені це речення де написано шо треба робити так"(((
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057399999999996