Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

РРО: что должно быть в чеке, когда пробивали выручку за время отсутсвия света?

Відправлено користувачем Малинка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Народ, поскажите, кто знает как бороться с кассовыми аппаратами:

-если не было света, мы должны работать по квитанциям.
-когда элекстроснабжение восстановлено, мы должны провести выручку по РРО отдельно по каждой ставке НДС
-вопрос: КАК ЭТО СДЕЛАТЬ ПРАВИЛЬНО? А именно:
- бить одной суммой (по каждой ставке), если да, то КАКАЯ ФОРМУЛИРОВКА В ЧЕКЕ?
- разделять по номенклатуре (т.е. наименование, цена, количество проданного товара) ?

РРО - Мария 301

Заранее благодарна.
Порядок реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги) ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державної податкової адміністрації України від 1 грудня 2000 р. N 614


4.9. Якщо на період виходу з ладу РРО або в разі відключення електроенергії розрахункові операції проводяться з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки, то після встановлення відремонтованого (резервного) РРО або відновлення постачання електроенергії необхідно провести через РРО суми розрахунків за час роботи з використанням розрахункової книжки, а також у відповідності до контрольної стрічки (у випадку обнулення оперативної пам'яті) - за час роботи, що передував виходу РРО з ладу або відключенню електроенергії, окремо за кожною ставкою ПДВ, після чого слід виконати Z-звіт. При потребі виконується операція "службове внесення" на суму готівки, що зберігається на місці проведення розрахунків.
Я нормативку сама прочитала sad smiley((

Вопрос лишь в том, как ЭТО воплотить!
Я же написала, что знаю, что пробивается по каждой ставке!

у меня вопрос: КАК ДОЛЖЕН ВЫГЛЯДЕТЬ ЭТОТ ЧЕК.

нет ответа в нормативке на этот вопрос.
поэтому я и спрашиваю!!!!!!!


Нет, там не служебным внесением точно.

Т.к. служебным внесением нельзя по каждой ставке НДС, если я не ошибаюсь.

слубове внесення делается только на сумму, которая была в РРО до выключения света, если РРО "самообнулился".

Собственно, в той цитате из 614 порядка так и написано.

А тут надо именно ВЫРУЧКОЙ как-то внести, чтобы оно в фискальную память попало...........
вот только КАК?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305