Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

опять авансовые отчеты

Відправлено користувачем anna1364 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
если директор заплатил свои деньги на таможню 11 тысяч и мне принес квитанцию.... по мере возможности предприятие из кассы ему возвращает .. частями.. тут есть превышение лимита? ведь я ему не авансом давала... и вообще... если тратятся свои деньги, то авансовые обязательно делать тем днем , когда потрачены деньги, или можно за несколько дней собрать и сделать большой авансовый по одному лицу а потом ему постепенно выдавать денежку?
Превышение произошло, когда он заплатил 11 тыс. в один день, а выплачивать можно и частями, налогового нарушения в этом нет. В законодательстве ничего нет против объединения в один АО (кроме командировок).
А я вважаю, що перевищення немає, бо це розрахунки з бюджетом

2.3. Положення № 637 Гранична сума готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами встановлюється відповідною постановою Правління Національного банку України. Платежі понад зазначену граничну суму проводяться виключно в безготівковій формі. Кількість підприємств (підприємців), з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується.

Зазначені обмеження стосуються також розрахунків готівкою між підприємствами в оплату за товари, що придбані на виробничі (господарські) потреби за рахунок коштів, одержаних за корпоративними картками.

Зазначені обмеження не поширюються на:

а) розрахунки підприємств (підприємців) з фізичними особами, бюджетами та державними цільовими фондами;


я почему-то думала, что превышение касается тех денег, которые взяли из банка для выдачи под отчет авансом...
а те деньги ктоторые директор или сотрудник сам свои заплатил, а потом пришел и мне отчитался, чтобы я ему из кассы выдала - то там не может быть превышение...вроде по логике так... или у меня не та логика?
Анна, ограничения касаются наличных расчетов между разными СПД, шоб не увлекались налом.
А ваши авансовые - это расчеты внутри одного СПД.

\\ а те деньги ктоторые директор или сотрудник сам свои заплатил,
А это подпадает под "расчеты между СПД", т.к. дирик действует от имени предприятия.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032400000000005