Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Оплата товару на картку, питання по реквізитах

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Купляємо товар в підприємця, в накладні з товаром вказано ПП Іванов, номер карткового рахунку 1111111111111111 (16 цифр) І ВСЕ.....!!!!!!!

Другий тиждень хочу перерахувати гроші безготівково, кажу їм, що мені не достатньо реквізитів щоб зробити платіжку, а вони мені, що номера картки достатньо щоб взнати всі необхідні реквізити і пропонують звернутися в будь-який банк і вияснити чого там нам невистачає........

1. Нагадайте де можна знайти обов’язкові реквізити первинних документів: рахунка, накладної, акта і т.д.

2. Як можна аргументувати (згідно закону), що підприємець має уточнювати необхідні реквізити сам, а не я бігати по їхніх банках і виясняти необхідні цифри, щоб ЇМ перерахувати гроші !!!!!!

3. Якщо в нас буде перевірка, можуть бути претензії документів в яких тільки ПП Іванов і № картки??????
до документів претензій не буде, а щодо номера картки - то насправді недостатньо реквізитів. Щоби перерахувати платіжкою треба номер особового рахунку та вся звичайна інформація: поточний рахунок банку для зарахування таких платежів, отримувач - банк, тож треба й ЄДРПОУ і МФО
объясните иванову, что номер карточки не равен номеру его счета в этом банке, пусть сам уточняет


По номеру карточки зачисляют наличный платеж в системе банка получателя. В остальных нужно указывать транзитный счет, информацию о котором Иванову должен был дать его банк вместе с карточкой. Эти данные должны быть в счете, потому что входят в обязательные реквизиты платежа.
Не встих я нормально розібратися з одним, як прийшов інший і теж треба гроші на картку, виявляється я не знаю як зробити платіжку........


1. ЄДРПОУ в платіжці має бути код підприємця чи єдрпоу банка ( підняв старі рахунки є так і так)???

2. в призначенні є "Поповнити картковий рахунок №11111111 (8 цифр)......."
є "Поповнити катрку ном.111111111111111111 (16 цифр).......", а є "Поповнити картку ном. (16цифр) для зарахування на картковий рахунок (14 цифр)...."

як правильно ??????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023899999999999