Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Наказание за не формирование резервного капитала, правомерно ли это?

Відправлено користувачем 34561919 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помогите, пожалуйста кто лучше знает чем я. Мы небанковское финансовое учреждение, проверяющие в акте проверки за не формирование резервного капитала написали несоблюдение части 4 ст.87 Хозяйственного кодекса Украины и ст.14 ЗУ "О хозяйственных обществах". Насколько я знаю, формировать его не обязательно.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026199999999998