Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

срок неиспользованного кредита НДС

Відправлено користувачем Вероника 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста, невключенный податковый кредит можно использовать через год? Через два? Где-то определен срок?
С ув.
Спасибо Радуга! Я так понимаю - Закон об НДС. А хоть приблизительно пунктик можно? Спасибо


Само собой, что дней. Но ПОЧЕМУ берем срок давности? Срок давности по заборгованости, к примеру. Ф причем налог. кредит? Из общих соображений? А почему не год? Я включаю неиспользов. ПК в след месяц.ПК "лишнее" след месяца - в след. за этим. У меня оно не гуляет годами! Сейчас "по невидкладности" - чистельщик. Кредит и терять не хочется и знать хочу наверняка, что выписанный два года назад прокатит.
Водночас податківці вважають: «У разі коли платник податку отримує належним чином оформлену податкову накладну із запізненням, то він відповідно до зазначених законодавчих норм, але з урахуванням граничного строку давності визначення сум податкових зобов’язань, встановленого ст. 15 Закону України від 21.12.2000 р. N 2181-III «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» (не пізніше закінчення 1095 дня, наступного за останнім днем граничного строку подання податкової декларації звітного періоду), не позбавляється права на включення вказаної в ній суми ПДВ до складу податкового кредиту у тому звітному періоді, в якому вона була отримана)»*.
* Лист ДПАУ від 11.08.2003 р. N 6936/6/15-2415-9.
З метою уникнення непорозумінь з податковими органами треба відстежувати «давність» податкових накладних протягом 1095 днів.
Дякую, щиро дякую!!! Радуго- Веселко!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00024899999999994