Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

відрядження допоможіть

Відправлено користувачем halina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
питання таке
Директор підприємства був у відрядженні і добові витрати на харчування склали близько 300 грн.
чи потрібно на суму 300-30=270 грн нараховувати податок з доходів фізичних осіб. які проводки тоді будуть? в цьому випадку тільки 30 грн можна віднести на валові витрати чи можливо я помиляюсь ?
Чи можливий такий варіан. В накізі про відрядження вказати , що під час відрядження директор матиме представницькі зустрічі. Чи можливо витрати , які будуть на цих зустрічах понесені повністю віднести до валових витрат?
Ще таке - якщо на чеках є логотип фірми, адреса, але немає печатки - чи можна їх враховувати? я десь читала, що чеки повинні бути завірені печаткою організації....
Якщо Вам треба закрити представницькі витрати, то видайте наказ + програма заходів + звіт ...Марудна робота, а при перевірці можуть зняти.
спасибі! А ще таке - який термін сплати податку з фізичних осіб (тобто протягом якого терміну потрібно сплатити, якщо авансовий звіт затверджено керівником)?


Представительские в команандировке нельзя относить в затраты,только за счет прибыли предприятия (их ВСЕГДА несет принимающая сторона).Необходимо оформить соответсвеющий пакет документов...
ПДФО сплатите в день видачі співробітнику коштів.
А если он получил аванс на командировку?И отчитался через 10 дней после???
3 дня с момента отчета.
Нагадаємо, що відповідно до Закону № 889 (пп. 9.10.2) звіт про використання коштів, отриманих на відрядження або на господарські витрати, має бути наданий підзвітною особою підприємству (у бухгалтерію або безпосередньо керівнику підприємства), що видало кошти в підзвіт, до закінчення третього робочого (банківського) дня. У ці самі терміни мають бути повернуті й невикористані або зайво витрачені підзвітні суми. Відлік трьох робочих (банківських) днів починається з дня, що випливає за днем, у якому підзвітна особа завершує відрядження або завершує виконання окремого доручення (цивільно-правової дії), даного підприємством такій підзвітній особі, і яке має бути виконане ним за рахунок наданих йому коштів у підзвіт.

При цьому необхідно враховувати, що відповідно до пп. 9.10.3 і 9.10.1 Закону № 889, якщо підзвітна особа все-таки повертає суму невикористаних або зайво витрачених підзвітних коштів, але пізніше граничного терміну, установленого пп. 9.10.2 Закону № 889, але не пізніше звітного місяця, на який приходиться останній день такого граничного терміну, то така фізособа сплачує штраф 1 у розмірі 15% від суми, що підлягає поверненню. Тобто штраф накладається лише за фактом неповернення або порушення граничного терміну повернення невикористаних або зайво витрачених коштів, виданих у підзвіт, а не за фактом перевищення витрат понад установлених норм. І базою для нарахування цього штрафу в обох випадках буде сума, що підлягає поверненню, але не повернута підприємству у встановлений термін 2. Цей штраф має перераховуватися на рахунок податку з доходів фізосіб, але в той самий час він має бути виділений і персоніфікований у звітних документах (податковому розрахунку) роботодавця по кожній конкретній підзвітній особі, щоб уникнути віднесення його в рахунок сплати податку на доход даної підзвітної особи (інакше сума штрафу може бути сприйнята працівниками податкової як переплата податку на доход, що підлягає поверненню даному працівнику).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033099999999997