Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Как считать среднеучетную численность штатных сотрудников?

Відправлено користувачем Arina2009 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Плыз, нет времени искать. Надо оч срочно! Как считать среднеучетную численность штатных сотрудников (заполняю отчет по инвалидам)?
Я правильно понимаю, если у меня был принят человек 01 марта и уволен 10 марта, то этот человек учавтсвует в расчете показателя среднеучетном количестве штатных работников учетного состава?


да

**********************
а пряний вечiр так пахне...
А для определения СРЕДНЕучетного количества теперь я должна получившееся учетное количество работников разделить на количество рабочих дней (согласно табеля учета раб/времени)? Правильно?
Арина, во 2м посте дана полная инструкция, там по-моему всё чётко описано
п. 3.2.1. Середньооблікова кількість штатних працівників за місяць обчислюється шляхом підсумовування кількості штатних працівників облікового складу за кожний календарний день звітного місяця, тобто з 1 по 30 або 31 число (для лютого - по 28 або 29), включаючи вихідні, святкові та неробочі дні, і ділення одержаної суми на число календарних днів звітного місяця.
Кількість штатних працівників облікового складу за вихідний, святковий і неробочий день приймається на рівні облікової кількості працівників за попередній робочий день. У випадку двох або більше вихідних чи святкових і неробочих днів підряд кількість штатних працівників облікового складу за кожний з цих днів приймається на рівні кількості працівників облікового складу за робочий день, що їм передував.

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Arina2009 я Вам дуже при дуже раджу прочитати Інструкцію на яку дав посилання Михаил, вона Вам дуже стане в нагоді не один раз.

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Пасибочки. Разобралась в полном объеме. Благодарю за ссылкуsmiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000296