Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

авансовий, проводки по мат.витратах

Відправлено користувачем люда. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здано авансовий, до авансового прикріплено акт виконаних робіт(і звичайно квитанція про оплату).В акті вказано виконані роботи: тонування скла автомобіля-400грн, нижче матеріали, що були використані для цього(перелік матеріалів) - 200грн.
Підкажіть чи правильно я зробила проводки.АВТО ОРЕНДОВАНЕ.ВД І ВР не цікавлять, так як підприємство на єдиному податку.

д-т к-т
809 372 400грн

20 372 200грн,

чи все на 809, щоб матеріали не пускати через склад .
Незнаю, вагаюсь, допоможіть!!!
не можна матеріали не ч/з склад, і шо робить 809 при послугах?
це знову Люда! в яку тему не зайду.... тільки що звернула увагу... жах


можна м-ли без складу. І взагаліто це 117 рахунок, об"єкт "Поліпшення орендованого автомобіля". Треба прогнати через 15.
і в чому заключається цей жах.Жах це коли ви даєте неправильну підказку чи відповідь, я також це замітила.
Незнаєте, не давайте поради.
могу и ошибаться, я ж не робот ( хотя и они...) но все же давать послуги на 809 , це - жах.
Радуга Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> могу и ошибаться, я ж не робот ( хотя и они...) но
> все же давать послуги на 809 , це - жах.


а куди, на 84 можна , не пущу ж 23, а за рахунками 9 класу я не працюю.
Вообще -то , да , на 84, но если уж совсем правильно, то как Котег советовал на 117
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032300000000007