Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Ліквідація СПД ФО - бланк заяви

Відправлено користувачем PPLviv 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Відповідно до статті 47 закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців"

Стаття 47. Порядок державної реєстрації припинення
підприємницької діяльності фізичної особи -
підприємця за її рішенням

1. Для внесення до Єдиного державного реєстру запису про
рішення фізичної особи - підприємця щодо припинення нею
підприємницької діяльності фізична особа - підприємець або
уповноважена нею особа повинні подати державному реєстратору
(надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) такі
документи:

заяву про припинення підприємницької діяльності фізичною
особою - підприємцем;
...


Скажіть будь-ласка - для цієї заяви існує якась визначена форма, чи це звичайна заява від руки?
Якщо від руки, прошу вкажіть зразок. В протилежному випадку дайте зсилку на бланк
У меня есть бланк заявления форма-8ОПП , который подаётся в налоговую . Если нужно , то в перечне бланков здесь найдёте [buhgalter911.com]
Регистратору подаете решение о ликвидации. Фориа произвольная.
8-ОПП подается в налоговую


Quote
GANS
Регистратору подаете решение о ликвидации. Фориа произвольная.
8-ОПП подается в налоговую

А на ім"я кого пишеться заява?
Може у когось все таки є зразок або хоча б текст?

і Ще одне питання - на сайті нашої міськради стосовно цього пишуть наступне
- нотаріально посвідчену заяву про припинення підприємницької діяльності ФО;

В законі про завірення нотаріуса нічого не сказано. Якщо я буду подавати власноручно - дійсно треба завіряти, чи це вже "ініціатива" місцевої влади?
Ось тут [www.dkrp.gov.ua.]
форма 12 Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням або за судовим рішенням, що не пов'язано з банкрутством
Quote
GANS
8-ОПП подается в налоговую

Ще одне питання - я так розумію, що 8-ОПП подається в податкову вже після того, коли реєстратор фактично вніс до Єдиного державного реєстру запис про рішення щодо припинення підприємницької діяльності ?

І на протязі якого терміну потрібно подавати в податкову 8-ОПП?
на рахунок нотаріального посвідчення - подзвоніть держреєстратору запитайте
Quote
Anna
Ось тут [www.dkrp.gov.ua.]
форма 12 Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням або за судовим рішенням, що не пов'язано з банкрутством

Наскільки я знову таки розумію з закону, форма 12 подається реєстратору вже на другому кроці, разом з довідками від податкової, ПФ ітд.
А мене цікавить наразі перший крок - подача самої заяви "про рішення щодо припинення підприємницької діяльності "
Державному реєстратору відділу
державного реєстратора юридичних осіб та
фізичних осіб-підприємців РДА у
Солом’янському р-ні м. Києва
ФОП ......................................,
І№ ...................., проживаючий за адресою:
м. Київ, вул. ......................, ....., кв......





Заява.

Я, ............................., зареєстрований, як фізична особа-підприємець Солом’янською РДА у м. Києві (дата), номер запису про державну реєстрацію (номер), приймаю рішення про припинення підприємницької діяльності і прошу внести запис щодо рішення про припинення підприємницької діяльності до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.


(Дата) ________________ ...........,
уповноважена особа .................,
згідно довіреності № ......... від (дата)



З формою 8-ОПП подаєте копію опису від реєстратора.
Він дасть вам опис, що прийнято заяву про припинення.

Нотаріально завіряти не потрібно. Я була уповноваженою
особою. То робили у нотаріуса довіреність, в якій потрібні
обов'язково слова, що уповнов. особа може закривати
ФОП.
Шустрик!
Не заявление оформляется, а протокол о решении ликвидироваться...
А в целом с текстом согласен
Вибачте, а який у фізичної особи протокол?!
Заява, яку я привела, подається прямо реєстратору.
Именно протокол.
Этот протокол и регистратору и в налоговую.
GANS не збивайте людей з пантелику.
Протокол складають фізичні особи, які є
засновниками юридичної особи. А питання
про закриття фізичної особи-підприємця.
Я проходила таку процедуру навесні.
І ніякого протоколу ніхто не вимагав.
І текст заяви, а не протоколу мені дали
у реєстратора.
Шустрик.
Я в Оболонском районе писал протокол-рішення..
Заяву про рішення припинити діяльність здав держреєстратору (нотаріального завірення не потрібно)
Звідти повернули тільки опис прийнятих документів

Які кроки далі?
1) Я віддав реєстратору платіжку на друк повідомлення про рішення щодо припинення діляьності - вони самі надрукують те оголошення(повідомлення) чи мені щось ще потрібно робити?

2) Далі сказали йти в податкову - що там подавати? Тільки форму 8-ОПП + копію опису від реєстратора. чи ще щось? Чи є часове обмеження, коли мені треба зявитися в податкову від дати подачі заяви про рішення щодо припинення діяльності держреєстратору?
люди, дайте хоч якісь відповіді на 2 останні питання
В суботу їду з міста на 2 тижні, маю ще 2 дні щоб здійснити якісь дії до від"їзду, тому це дуже важливо...
Про часове обмеження не скажу, бо я робила це зразу.
1) В податкову:
копію опису і 8-ОПП, заяву на перевірку здається писала
окремо (не пам'ятаю). Потім чекаєте виклику на перевірку.
Якщо якісь негаразди з книгою, то можливо краще заявити,
що згублена. Я писала листа про те що книга відсутня, бо
згублена.
2) По фондам, якщо зареєстровані:
копію опису і заяви на перевірку.
Після перевірок дають довідку про зняття з обліку.
Тільки до ПФ треба подати заяву, а на перевірку іти
після перевірки ДПІ.
3) Перевірка в ДПІ. Дають довідку про відсутність заборгованості
перед бюджетом, яка дійсна недовго (не пам'ятаю сроки).
4) В ПФ:
з копією довідки з ДПІ і копією опису.
Дадуть довідку про зняття з обліку.
5) З усіма довідками про зняття з обліку і формою 12
до реєстратора.
Я теж хочу закриватися.А за втрату книги .яка відповідальність.
До кінця року хочу закрити СПД, але наймані будуть працювати (знаходитись у відпустці) до 28.12.2010р. Держреєстратору заяву про прийняття рішення щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця ще не подала. Шустрик написала, що подавала документи в податкову і по фондах відразу після подачі заяви на припинення діяльності держреєстратору і отримання від нього опису.Це мені дало надію вийти сухою з води, адже сьогодні в законі про держреєстрацію вичитала, що запис про припинення підпр. д-ті внесуть не раніше, ніж через 2 місяці після публікації повідомлення про рішення припинити діяльність, а фізична особа позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця. Проблема в тому, що з 01.01.11 підприємець автоматично стане корупціонером згідно антикорупційного закону, бо є директором підприємства, а якби податкова прийняла форму 8-ОПП та інші документи, які свідчать про бажання припинити діяльність, відразу після внесення реєстратором запису про БАЖАННЯ припинити підпр. д-ть, то є надія уникнути санкцій згідно антикорупційного закону, адже саме податкова може порівняти ІПН підприємця і директора фірми і "засікти" їх співпадінняПідкажіть, чи можна подавати заяву про прийняття рішення щодо припинення підприємницької діяльності підприємцеві, у якого ще працюють працівники, чи потрібно спершу їх звільнити?
Quote
PPLviv
Quote
GANS
Регистратору подаете решение о ликвидации. Фориа произвольная.
8-ОПП подается в налоговую

А на ім"я кого пишеться заява?
Може у когось все таки є зразок або хоча б текст?

і Ще одне питання - на сайті нашої міськради стосовно цього пишуть наступне
- нотаріально посвідчену заяву про припинення підприємницької діяльності ФО;

В законі про завірення нотаріуса нічого не сказано. Якщо я буду подавати власноручно - дійсно треба завіряти, чи це вже "ініціатива" місцевої влади?

Подавала регистратору без всяких нотариальных заверений, если вы и являетесь ФОП
Quote
Шустрик
Про часове обмеження не скажу, бо я робила це зразу.
.
3) . Дають довідку про відсутність заборгованості
перед бюджетом, яка дійсна недовго (не пам'ятаю сроки).
.

Мені спочатку сказали 3 тижні, а потім уточнили і сказали 2 місяці.

До держ. реєстратора іти не раніше того строку, який вказують клєрки. У мене це 2 місяці.
Quote
GANS
Шустрик.
Я в Оболонском районе писал протокол-рішення..

Не заставляли писать протокол-решение, но и не выдали никаких копий решений о прекращении деятельности. " Указали направление" в налоговую
Подскажите а есть ли сроки у налоговиков для проведения проверки? я подала заявление на аудит в связи с закрытием и вот уже месяц меня мурыжат то прийдите через неделю то сново через неделю. так хочется скаргу накатать а вдруг они имеют право затягивать сроки (деятельности нет уже 4 года) а у инспектора видите ли нет времени пустой акт написать. Я переживаю что говорили по налоговуму кодексу срок исковой давности будет 5 лет а не 3 , а там была деятельность а документов толком уже и нету. Подскажите кто что знает.
В мене була практика:
Заява подана в 2002 -
закрито в 2006.
Прошу допомоги. Підкажіть, чи можна подавати заяву про прийняття рішення щодо припинення підприємницької діяльності підприємцеві, у якого ще працюють працівники, чи потрібно спершу їх звільнити?
Quote
zlatik
Прошу допомоги. Підкажіть, чи можна подавати заяву про прийняття рішення щодо припинення підприємницької діяльності підприємцеві, у якого ще працюють працівники, чи потрібно спершу їх звільнити?

Я думаю можете. Головне щоб до перевірки в ФЗ
вони були звільнені.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046299999999999