Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

про пдв

Відправлено користувачем nata802007 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
про пдв
БУХГАЛТЕРА, підскажіть, б-ласка, така ситуація:
приблизно 2 роки тому ПП придбав бетономішалку( займається ремонтом) сума ПДВ приблизно 50 тис грн, дт ми показували, бо 1 накладна, а суми , що капали на р/р були невеликі, в вересні нас визвали на перевірку- попрохали не покузати мінус- уговорили нас на подачу коригування, мовляв бух помилка, але з тією умовою, що коли гроші будуть приходити на р/рахунок, то ми можемо сміливо використовувати відкоригований ПДВ. Як ми знаємо ввели цей 5 розшифровку по ПДВ- звичайно , вони не бачать того ПК за попередній період- і прислали мені листа, що у мене завищений ПК. В податковій у мене вимагають уточнюючий розрахунок, але як скадати- тільки плечима здригають, а штрафи вже нарахували, Підскажіть, ЩО РОБИТИ?
Re: про пдв
якщо ви спочатку включили цю податкову, а тоді виключили ( за проханням), то маєте зараз право включити її знову, а те, що вона за минулий податковий перід, то треба зазначити в дод 5 та2.

________________
Just do it!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030999999999998