Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Страховка при комадировке за границу на ВР?

Відправлено користувачем ВиКуСЬка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите относится ли страховка при командировке за границу на ВР?
5.4.8. Витрати на відрядження фізичних осіб, що перебувають у трудових відносинах з таким платником податку або є членами керівних органів платника податку, у межах фактичних витрат особи, яка відряджена, на проїзд (включаючи перевезення багажу) як до місця відрядження і назад, так і за місцем відрядження, оплату вартості проживання у готелях (мотелях), а також включених до таких рахунків витрат на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), найм інших жилих приміщень, телефонних рахунків, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в'їзд (віз), ................. обов'язкового страхування,
как известно налоговая любит цепляться к словам, вот и в этом случае они делают акцент на слове "обов*язкове" , т.е. если страховка является необходимым условием для въезда в определенную страну - то ВР, а если страховка не обязательно, то без ВР. . . но я всегда отношу страховку на затраты, и не проверяю законодательство каждой страны на момент обязательности страхования )))) ну если человек оформляет страховку, значит иначе нельзя было, я так думаю, .... вообщем доверяю я своим подотчетникам smiling smiley)))))))))))))))))
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000282