Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

не відпускають у відпустку!

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дуже потрібна порада.

На держ. п-ві був затверджений графік відпусток.

Згідно нього інженер повинен був піти у відпустку у липні. Але він помінявся з бухгалтером якій повинен був піти у жовті і таким чином у відпустку у липні пішов бухгалтер. Тепер інженер написав заяву на відпутку на жовтень, а директор говорить, що так як згідно графіку ти повинен був піти у липні і не пішов значить тепер я не дам тобі відпустки.

скажіть чи правомірно це? дуже потрібні посилання на законодавчі акти, допоможіть.

Дякую
Щорічну відпустку з ініціативи роботодавця можна перенести на інший період, ніж це встановлено графіком відпусток, лише з письмової згоди працівника і за узгодженням з профспілкою (іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом). Однак можливо це лише в тому винятковому випадку, якщо надання щорічної відпустки в раніше обумовлений період може несприятливо відобразитися на нормальному ході роботи підприємства (ст. 11 Закону № 504).
Щорічну відпустку на вимогу працівника можна перенести на інший період у випадку:
- порушення роботодавцем строку письмового оповіщення працівника про час надання відпустки не пізніше, ніж за два тижні до початку відпустки;
- несвоєчасної виплати роботодавцем відпускних, строк виплати яких установлений не пізніше, ніж за три дні до початку відпустки.
Перенесення (продовження) відпустки можна здійснити також у випадку:
- тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку;
- виконання працівником державних або громадських доручень, якщо відповідно до законодавства він підлягає звільненню на цей час від основної роботи зі збереженням заробітної плати;
- настання строку відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами;
- збігу щорічної відпустки з відпусткою у зв’язку з навчанням без відриву від виробництва.
Marushka Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Щорічну відпустку з ініціативи роботодавця можна
> перенести на інший період, ніж це встановлено
> графіком відпусток,


Оцю частину речення (після коми) - самі придумали?

В законі такого нема.


Що ви маєте на увазі? Подивіться ЗУ"Про відпустки" (ст.11 9-й абзац)
Если вы уверены в себе то положите на стол два заявления , одно на увольнение а другое на отпуск, пускай директор сам выберет.
Я думаю сомнений у него не будет smiling smiley
Marushka Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Що ви маєте на увазі? Подивіться ЗУ"Про відпустки"
> (ст.11 9-й абзац)


Що маю, то й на увазі smiling smiley

В тій статті про графік немає ні слова.

Там, на мій погляд йдеться про випадки, коли за 2 тижні працівникові надано наказ про відпустку під розписку, а потім вирішили відмінити - перенести.
До Котег: Так ви про графік переймаєтесь?
Черговість надання відпусток визначається графіками, які
затверджуються власником або уповноваженим ним органом за
погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації
(профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на
представництво трудовим колективом органом, і доводиться до відома
всіх працівників. При складанні графіків ураховуються інтереси
виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їх
відпочинку. (ст.10 ЗУ "Про відпустки")
Я ні про що не переймаюсь, я лише кажу, що та фраза графіків може і не стосується - це лише точка зору, яка може й неправильна.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00053999999999998