Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Отпуск на время сессии

Відправлено користувачем Ванилька 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У кого есть студенты-заочники, подскажите плз.
На время сессии сотруднику выдается отпуск. Оплачиваемый дополнительный?
Что значит
"Працiвникам, якi успiшно навчаються без вiдриву вiд виробництва у вищих навчальних закладах з вечiрньою та заочною формами навчання, надаються додатковi оплачуванi вiдпустки"???
Интересует что имеется ввиду без вiдриву вiд виробництва...
оплачивается отпуск если студент сдал(не завалил) сесию, если нет то за свой счёт
успишно я поняла smiling smiley вопрос что такое вiдриву вiд виробництва ? шото я не могу этого понять....


это типа на пол дня? smiling smiley
короче говоря, что лучше взять отпуск или сессию? Имеется ввиду по деньгам.
Отпуск будет оплачен полностью (не ходя на работу), а сессия полностью (но нужно ходить) так?
Ну не работает у меня мозг уже smiling smiley
Учиться без отрыва от производства т.е. подходит только вечерняя или заочная формы обучения.Когда я училась заочно, то между начитками и экзаменами ходила на работу за меня мою работу никто конечно не делал.
а вообще это на усмотрение начальства некоторым отпуск давали на работе и они спокойно учились себе.
спасибо smiling smiley
С начальством студент не договорится что б не ходить и оплачивали smiling smiley
Основною формою здобуття певного освітньо-кваліфікаційного рівня є денна (стаціонарна) форма навчання. Організація навчального процесу на денній (стаціонарній) формі навчання вищим закладом освіти здійснюється з відривом від виробництва.

Вечірня і заочна (дистанційна) форми організовуються для тих осіб, які не мають можливості навчатись з відривом від своєї основної професійної діяльності. Для таких осіб чинним законодавством передбачено певні пільги.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034000000000001