Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

чи можу я включити до ВВ суму ПК, що згідно розподілу не потрапила до ПК з ПДВ?

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Я права:

Я надаю послуги нерезиденту, які зг. п 6.5 не оподатковуються ПДВ.

Таким чином, я коригую свій вхідний НК по ПДВ, тобто включаю до ПК той відсоток ПДВ, що припадає на оподатковані операції, оскільки крім експорту послуг надаю послуги і на тереторії Укр. з 20% ПЗ з ПДВ.


Питання: чи можу я включити до ВВ суму ПК, що згідно розподілу не потрапила до ПК з ПДВ?
Да можете

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
5.3.3.

У разі якщо платник податку на прибуток, зареєстрований як платник податку на додану вартість, одночасно здійснює операції з продажу товарів (робіт, послуг), що оподатковуються податком на додану вартість та звільнені від оподаткування, або не є об'єктом оподаткування таким податком, податок на додану вартість, сплачений у складі витрат на придбання товарів (робіт, послуг), які відносяться до складу валових витрат, та основних фондів і нематеріальних активів, що підлягають амортизації, включається відповідно до валових витрат або балансова вартість відповідної групи основних фондів збільшується на суму, що не включена до складу податкового кредиту такого платника податку згідно із Законом України "Про податок на додану вартість"

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)


Можете, абз.3 пп. 5.3.3. з-на про пдв:
У разі якщо платник податку на прибуток, зареєстрований як платник податку на додану вартість, одночасно здійснює операції з продажу товарів (робіт, послуг), що оподатковуються податком на додану вартість та звільнені від оподаткування, або не є об'єктом оподаткування таким податком, податок на додану вартість, сплачений у складі витрат на придбання товарів (робіт, послуг), які відносяться до складу валових витрат, та основних фондів і нематеріальних активів, що підлягають амортизації, включається відповідно до валових витрат або балансова вартість відповідної групи основних фондів збільшується на суму, що не включена до складу податкового кредиту такого платника податку згідно із Законом України "Про податок на додану вартість.
Дуже дякую!!1

я їх включаю як - Інші витрати, можливо в когось є якась думка з цього питання?
Светлана, только это З-н "о налогообложении прибыли".
Так и есть "інші витрати".

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Щось сумніваюсь...

у мене послуги надані нерезиденту на його тереторії... і відповідно ПДВ не нараховую...

це будуть послуги які звільнені від оподаткування чи такі які не є ою"єктом оподаткування?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028399999999998