Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

алименты

Відправлено користувачем Бум 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
алименты
Добрый день. Поделитесь, пожалуйста, "звітом про здійснені відрахування та виплати аліментів". Пришел исполнительный лист, и там написано,что нужно сдавать этот отчет, который утвержден Мин.юстиции.
Спасибо.
Re: алименты
насколько знаю, подобный "отчет", составленый в произвольном виде подается исполнительной службе в случае увольнения алиментщика. имхо.
Re: алименты
я давала в исполнительную службу письмо, когда принят-уволен, сколько начислено и выплачено алиментов. к письму прикладывала карточку счета. их все устроило.


Re: алименты
Девочки, написано, что "щомісяця надсилати державному виконавцю звіт......."
Re: алименты
мне вместе с исполнительним листом прислали образец бланка и написали, что отчитываться им каждые 6 мес.
отсканировать сейчас негде, к сожалению.
Re: алименты
А где это написано , что раз в месяц (или 1 раз в погода отчитываться.)? При увольнении алименщика я так понимаю обязательно нужно отчитаться с возвратом исполнительного листа. А вообще лучше контактировать с госисполнителем и все узнать при личном контакте. .
Re: алименты
ЗУ "Про виконавче провадження"
Стаття 69. Вiдрахування iз заробiтної плати, пенсiї,
стипендiї та iнших доходiв боржника
1. Пiдприємства, установи, органiзацiї, фiзичнi особи, фiзичнi особи - пiдприємцi здiйснюють вiдрахування iз заробiтної плати, пенсiї, стипендiї та iнших доходiв боржника i перераховують кошти стягувачу у строк, встановлений для здiйснення зазначених виплат боржнику, а якщо такий строк не встановлено - до десятого числа кожного мiсяця, наступного за звiтним. Такi пiдприємства, установи, органiзацiї, фiзичнi особи, фiзичнi особи - пiдприємцi кожнi шiсть мiсяцiв надсилають державному виконавцю звiт про здiйсненi вiдрахування та виплати за формою, встановленою Мiнiстерством юстицiї України.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000323