Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Налоговая накладная, как правильно

Відправлено користувачем Даша 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Может ли быть выписана налоговая накладная на
1. Окончательный расчет за товар 2000шт?
нет...должна быть конкретная номенклатура
Я не верно написала.
В налоговой указано
1. Окончательный расчет за столы 2000шт?
Так можно?


Зачем окончательный расчет - просто стол - шт- 2000
Да, это не я выписываю нн.
Я получила такую нн от поставщика. и не знаю верна ли она.
не верна...придирутся при проверке
а где это можно прочесть?
у поставщика очень опытный бухгалтер и она говорит, что она не ошиблась написав в налоговой"окончательный расчет за столы 2000шт".
Выручите, пожалуйста.
А что написала в наменклатуре из бух в первой НН.?Как я понимаю єто последняя
//Nata1216 [ Відповісти приватно ]
Re: Налоговая накладная, как правильно нове 18 вересня, 2008 14:56
А что написала в наменклатуре из бух в первой НН.?Как я понимаю єто последняя///

Не поняла?
а где это можно прочесть?
.........................
в договоре или в счете. Вы покупаете столы а не "предоплату" или "окончательный расчет за столы". Конечно, если их бух упрется, то доказать будет очень сложно.
В номенклатурі податкової накладної має бути лише назва самої номенклатури і нічого більше.Слів "передоплата", "авансовий платіж", "кінцевий розрахунок" там не має бути.Коли в нас на під-ві виникають подібні питання, то я просто кажу постачальнику, що таку податкову я врахую, але разом з деклар-ю надам до ДПІ лист, цим самим я сама себе вберігаю від помилки. Діяло завжди.
Якщо постачальник товарів (послуг) відмовився надати отримувачу цих товарів (послуг) податкову накладну або порушив порядок її заповнення, отримувач таких товарів (послуг) має право додати до податкової декларації за звітний податковий період (у якому повинна бути видана податкова накладна) заяву зі скаргою на такого постачальника. До заяви платник зобов'язаний додати копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку внаслідок придбання таких товарів (послуг). Указана заява є підставою для включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту. (п.7 Наказу №165 від 30.05.97р.)
Даша,если это "окончательныйрасчет",то должен сначала быть "начальный"расчетsmiling smiley.
Поэтому посмотрите,что написано там.
В налоговой такого не должно быть.Возможны варианты штук-166,5 стола.
А на бухгалтера можно "надавить" (чтобы правильно выписала налоговую ) "жалобой " в ГНАУ к Декларации.
Тогда вы себя обезопасите.
Espana, этот пункт закона хорош, когда н/н получена вовремя, а если запоздала или найдена в ходе самопроверки, то применить его не получится. нужно договариваться с поставщиком о замене н/н.
А как насчет 1095дней, разрешенных для включения налоговых?
я говорю не о праве включить н/н в НК а о праве пожаловаться на поставщика. Вы сами привели п.п закона:."..отримувач таких товарів (послуг) має право додати до податкової декларації за звітний податковий період (у якому повинна бути видана податкова накладна) заяву зі скаргою на такого постачальника"...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033099999999997