Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

КВЕД

Відправлено користувачем ded_ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
КВЕД
Доброго дня. Підскажіть, будь ласка: у підприємства відкрито кведи 72.0.10 - розробка програмного забезпечення, косультація та інші послуги в сфері автоматизації. Чи можна підприємству одноразово продати якусь матеріальну цінність - можливо, пачку паперу, чи МШП? Чи потрібно обов"язково відпривати новий КВЕД?

Якщо можна, то як правильно відобразити таку операцію по податковому обліку.

Дякуюю
Re: КВЕД
Думаю щоб одноразово продати пачку паперу чи МШП відкривати новий КВЕД не логічно.

Нажаль сама поради дати не можу по такій проводці, мало досвіду, але цікаво що скажуть більш досвідченіші фахівці-бухгалтери smiling smiley
Re: КВЕД
конечно, можно!


Re: КВЕД
Віка , роскажіть будь ласка як таке проводиться по бухгалтерії.
Re: КВЕД
дык...смотря что вы продаете
Re: КВЕД
А податковий аспект питання? Чи буде дана операція відноситись на господарську діяльність? Чи буде зараховуватись дана операція до ВД?
Re: КВЕД
Quote
Виктория-3
дык...смотря что вы продаете

Ну наприклад той самий папір.
Особисто в наших КВЕДАх , на моєму під-ві є вид діяльності зазначений, який дозволяє нам його продавати, а що робити автору теми, якщо в нього немає такого ?
Re: КВЕД
і чи відноситься даний вид діяльності до господарської чи ні?
Re: КВЕД
У Вас в Уставе должны быть прописаны все виды деятельности , а в статистике только основное .
Re: КВЕД
В статуті єдині види діяльності, які можна хоч якось "приліпити " до продажу є
- інші види послуг;
- здійснення інших видів діяльності, що відповідають меті створення Товариства і не забороняються чинним законодавством.
Усі інші - це послуги в сфері автоматизації...

Чи можна до здійснення інших видів діяльності віднести продаж МШП чи паперу, наприклад?
Re: КВЕД
я думаю, що можна віднести до госп. діяльності і до інших видів, у нас Товариство має схожу ситуацію, і ми папір продаємо.
Re: КВЕД
1) любой доход нужно отразить в декларациях и обложить налогом - независимо от КВЭД
2) наличие или отсутствие кода КВЭД в справке статистики не мешает предприятию осуществлять любые виды деят-ти, не противоречащее законодательству
3) если в уставе этот вид деят-ти впрямую не прописан, а прописаны "другие виды" и нет запрета именно на этот вид, то вы запросто можете его осуществлять
Re: КВЕД
Супер! Дуже дякую за консультацію
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036000000000003