Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

бухгалтерські доручення

Відправлено користувачем vika__m 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дівчатка, ці доручення виписувати обовязково,чи можна печатати накладні?
І де можна взяти форму заповнення?
Доручення виписує та бухгалтерія підприємство якої щось придбало у інших контрагентів. При чому виписуватись воно маэ на матеріально-відповідальну особу. Воно має буди підписане керівником підприємства, бухгалтером і особою на яку воно виписане. Доручення реєструється у книзі доручень.

Форму доручення можна проглянути на сайті blank.com.ua або вона э вже у самый програмы 1С. Якщо ви про такі доручення запитуэте


Доручення виписує та бухгалтерія підприємство якої щось придбало у інших контрагентів. При чому виписуватись воно маэ на матеріально-відповідальну особу. Воно має бути підписане керівником підприємства, бухгалтером і особою на яку воно виписане. Доручення реєструється у книзі доручень.

Форму доручення можна проглянути на сайті blank.com.ua або вона э вже у самый програмы 1С. Якщо ви про такі доручення запитуэте
Ще питання:а на чию мат.відповід. особу - покупця чи продавця?І що потім з ними,як відправити,десь зафіксувати і взагалі ЩО там пишуть, може в когось є взірець?
Ніхто не хоче допомогти?angry smiley
на свою матеріально відповідальну особу виписується доручення, спереду пишеться ПІБ особи, в наступний строці паспорт його серія, від якого числа виданий, в наступній лінійці яким органом виданий паспорт і ще нижче підприємство якому видається доручення (підприємство контрагента). Заду доручення є таблиця, в якій пишеться назва товару, од.виміру і прописом кількість. Нижче ставить підпис особа на яку виписано доручення, директор і бухгалтер, і ставиться печатка, там де написано словами -Місце печатки.

Доручення має мати номер, дату коли видано (спереду пишеться у відповідних лінійках по центру) в верхньому правому куті є строчка до якого числа дійсне доручення (по закону 10 днів). Доручення реєструється в книзі доручень. потім доручення передають або поштою контрагенту, або його бере та людина на яку воно виписане і отримує по ньому товар.
Дайте эл. адрес, вышлю вам заполненную доверенность
Quote
грим-НАТА
Дайте эл. адрес, вышлю вам заполненную доверенность

metavika@meta.ua

ДЯКУЮ!!!!!!!!!eye popping smiley
Quote
vika__m
дуже треба....
Что именно? Я вот лично второй день смотрю на тему и не могу понять - что такое "бухгалтерское поручение"? Как называется форма бланка (точное название из шапки)? Я впервые слышу про "бухгалтерські доручення". При чем тут "печатать накладные"? Можете печатать или писать руками - как Вашей душе угодно. Вам очень хотят помочь, но, как видите, повели разговор о доверенностях - а вдруг Вы про них говорите?
Quote
rainy_days
на свою матеріально відповідальну особу виписується доручення, спереду пишеться ПІБ особи, в наступний строці паспорт його серія, від якого числа виданий, в наступній лінійці яким органом виданий паспорт і ще нижче підприємство якому видається доручення (підприємство контрагента). Заду доручення є таблиця, в якій пишеться назва товару, од.виміру і прописом кількість. Нижче ставить підпис особа на яку виписано доручення, директор і бухгалтер, і ставиться печатка, там де написано словами -Місце печатки.

Доручення має мати номер, дату коли видано (спереду пишеться у відповідних лінійках по центру) в верхньому правому куті є строчка до якого числа дійсне доручення (по закону 10 днів). Доручення реєструється в книзі доручень. потім доручення передають або поштою контрагенту, або його бере та людина на яку воно виписане і отримує по ньому товар.

спасибі....smiling smiley
Quote
andrey1254
Quote
vika__m
дуже треба....
Что именно? Я вот лично второй день смотрю на тему и не могу понять - что такое "бухгалтерское поручение"? Как называется форма бланка (точное название из шапки)? Я впервые слышу про "бухгалтерські доручення". При чем тут "печатать накладные"? Можете печатать или писать руками - как Вашей душе угодно. Вам очень хотят помочь, но, как видите, повели разговор о доверенностях - а вдруг Вы про них говорите?

Від мене контрагент просить "бухгалтерське доручення" - от я і питаюся бо сама навіть не уявляю що це. Я уточнила в них : "може "довіренність?",а вони " це є такий затверджений законом спеціальний бланк,ми його від усіх просимо".Такий ось діалог...
Немає такого поняття як Бухгалтерське доручення, є Доручення і все smiling smiley
Вам его уже выслали на электронку? Или я его привык иначе как-то называть, или впервые в жизни про него слышу. Если узнаете что это - скажите и мне, плз. Мало того, что "доручення", так еще и "бухгалтерське"
Не вислали,можливо дівчата на обіді.Ще трохи почекаю,може хтось щось скине...
Quote
грим-НАТА
Дайте эл. адрес, вышлю вам заполненную доверенность

забули про мне?вишліть будь-ласка довіренність,бо більше ніхто не пропонує....angry smileyconfused smileyeye rolling smiley
Мені вислали зразок довіреності.Комусь треба?
О, терь "доручення" начали называть "довіренність", т.е. под "бухгалтерським дорученням" подразумевали М-2...
З.Ы.: спасибо, что выслали, терь понятно хоть, о чем речь.
все,заповнила стандартну довіреність,відправила і сказала що іншого немаю,і все.
ВСІМ СПАСИБІ!!!smiling bouncing smiley
вопрос по теме:
какая печать может стоять на доверенности? только основная?
наскільки я знаю, то тільки основна.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000441