Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кассовая дисциплина

Відправлено користувачем Alllya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Всім привіт, я теж сумніваюсь на рахунок рядка Видати, писати касиру Іванову на виплату зп за серпень 2011р.? І тоді треба ставити підпис одержувача?
Re: Кассовая дисциплина
Quote
Vitalika
пп. 3.10. У касових ордерах, які оформляються на загальну суму проведених підприємством касових операцій (видача готівки за
видатковими відомостями, спеціальними платіжними засобами, здавання готівки до банку, отримання готівки з банку за чеком та
оприбуткування її в касі тощо), реквізит "Одержав" або "Прийнято від" не заповнюється.

"Одержав" - стосується ВКО, а "Прийнято від" - ПКО.

У меня вопрос по ПКО: если наличные в кассу поступают с карточного счета, т.е. сняты через банкомат и оприходованы в кассу, думаю тут надо заполнить реквизит ПКО "Прийнято вид" - карт. счет банка такого-то через ФИО. Или же "отримання готівки з банку за чеком та оприбуткування її в касі тощо" Вот в это "ТОЩО" может подразумеваться и снятие нала с пластиковой карты или нет?
И второй момент (правильно ли я понимаю): если сняли и оприходовали в кассу 100грн и выдали одному чел. 100грн., т.е. нет ордеров "на загальну суму проведених підприємством касових операцій" - опять же полюбому надо заполнять реквизит "Прийнято вид", потому что все что перечислено в п.п.3.10 в скобках не подходит (кроме загадочного (для меня) слова "тощо")
Re: Кассовая дисциплина
Я писала так
Прийнято від: Банк "..." карт. счет №... ч/з ФИО
И делала приказ директора (как бы вместо чека) на то, чтобы сотрудник снял деньги с карты и внёс в кассу.


Re: Кассовая дисциплина
Quote
Ksunyasha
Я писала так
Прийнято від: Банк "..." карт. счет №... ч/з ФИО
И делала приказ директора (как бы вместо чека) на то, чтобы сотрудник снял деньги с карты и внёс в кассу.

Как бы вместо чека... так у Вас же должен быть чек с банкомата о выдаче налички. Вот сижу разбираю эти чеки и что интересно - на одних написано "чек №111111", а на других нет номера! Че писать в додатки: бумажка б/н, дата, время?
добрый вечер, утром мы получили фин. помощь в кассу, сделали ПКО и РКО на сдачу в банк и отвезли в банк, но в этот же день получили еще фин. помощь и опять ПКО и РКО и отвезли в банк, это не нарушение что мы делали два РКО на сдачу наличности в банк?
А чому це має бути порушенням...
Не переймайтесь winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
alisona
добрый вечер, утром мы получили фин. помощь в кассу, сделали ПКО и РКО на сдачу в банк и отвезли в банк, но в этот же день получили еще фин. помощь и опять ПКО и РКО и отвезли в банк, это не нарушение что мы делали два РКО на сдачу наличности в банк?
треба знати суми фін допомоги та від кого отримана фін допомога.
зараз розрахунки в день з 1 фіз особою до 150 тисяч.
якщо сукупно ви в 1 день отримали від фіз особи фін доп менше 150 тисяч, то все в порядку.
подскажите пож.! обычное ооо, никогда не принимали в кассу предприятия деньги, кроме фин. помощи, продаем свой автомобиль, мы можем принять оплату за него в кассу и сразу вернуть фин. помощь учредителю? (в одни день что б миновать расчетный счет), не нужно нам никаких РРО???
было разрешающее письмо
Лист Державної податкової адміністрації України
від 10.04.2009 р. № 7612/7/23-7017/264

как сейчас - не знаю
спасибо! ув. знатоки, ничего не поменялось???? пож. очень срочно, а то приму деньги в кассу, а потом не рассчитаюсь по штрафам
Есть риск, нельзя такое делать
тогда чем это запрещено?
ничем это не запрещено. но нужен РРО.
посмотрите, кстати, что там по штрафам, может их вообще сейчас нету, или только для новых
Чим грозить, якщо прихідні касові ордера друкувались по формі, затвердженій наказом Мінстату від 15.02.96 р. № 51. А відомість на виплату грошей - також НЕ на бланку, затвердженому порядком ведення кас.операцій
(у відомостях вказано ідент код і ПІБ працівників, сума до видачі, підписи про отримання, разом цифрами і прописом, внизу підписи керівника і гол.бухгалтера)
Поділіться досвідом будь-ласка....
А в стандартной ведомости на виплату грошей, указанной в Положении № 637, коды работников и не предусмотрено указывать, кстати (я только сейчас заметила). Но, кажется, эти коды важно в ведомостях начисления указывать, хотя я на всякий случай указывала везде, да и в банковской ведомости для перечисления на зарплатные карты графа для кодов предусмотрена...
дякую,
думаю, слід їх переробити. Штрафи по касі тільки за останній рік, чи не так?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036799999999992