Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Інформаційно-консультаційні послуги з настроювання 1С:

Відправлено користувачем vikyla 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста .Мы оплатили за Інформаційно-консультаційні послуги з настроювання "1С:Предприятие 8". Так написано в счете. Фактично одного из наших сотрудников должность, которого инженер-программист, обучают прогамированию в 1с.Что будет с ВВ и НК.
Спасибо всем за ответ.
Настройка 1-С это однозначно улучшение нематериального актива - пойдет на увеличение его стоимости, а в декларашке по прибыли в пределах лимита на улучшения. Напишите лучше инф-конс.послуги щодо навчання роботы с 1-с --типа того и сразу на ВР
Можливо, не потемі,але... Я нещодавно купила програму 1С, де в рах. вказано було - 150 грн. консультаційні послуги. Я в податковому обліку поставила програму в 4 гр. ОФ та вкл. вартість консул. послуг до первісної вартісті. Тобто, я вважаю, що це так би мовити супутні послуги, що вкл. до балансової вартості 4 гр. ОФ. Консультаційні послуги з установки прогами 1С, чому б і не супутні... А по темі: в бух. облік програма 1С- це нематер. актив, а в податковому це 4 гр. ОФ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029800000000002