Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Доверенность строгой отчетности

Відправлено користувачем V_Irisha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
IREN Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Чего то я в письме Минфина не нашла что строги
> бланки нужно сразу в топку.

"Залишок бланків довіреностей, порядок суворого обліку яких скасовано, за актом довільної форми із зазначенням їх ідентифікаційних даних та кількості списується за їх первісною вартістю з субрахунку 209 у кореспонденції з дебетом рахунку 92 з одночасним списанням з позабалансового рахунку 08 вартості, за якою бланки довіреностей при придбанні було зараховано на позабалансовий рахунок. "

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 28.05.2008 р. N 31-34000-10-5/20032

____
Любая подпись хочет, чтобы ее считали автографом.
Думаю, что здесь Минфин больше беспокоился о том, чтобы в фин отчетности суммы бланков не было, я например сделал не Дт92 Кт209, а Дт22 Кт209 (и оприходована красивая бумажка не строгой отчетности smiling smiley ), далее вводим в экслуатацию и используем до окончания, при этом это теже бланки,но по учету красивые бумажки, а не бланки строгой отчетности
Згідно з новою редакцією п. 3 Інструкції № 99 (щодо наскрізної нумерації виданих протягом року довіреностей) суб'єкт господарювання повинен починаючи з 01.06.2008 р. на бланку після нанесених поліграфічним способом серії та номера через дріб зазначати наскрізний номер виданої довіреності (наприклад, ААД № 075639/1), що має відповідати запису під № 1 в Журналі реєстрації довіреностей (якщо з метою уникнення витрат на придбання/виготовлення бланків довіреностей продовжують використовуватися залишки бланків довіреностей із нанесеними поліграфічним способом серією та номерами).

Суб'єкти господарювання, які застосовують бланки довіреностей на одержання цінностей відповідно до типової форми № М-2, роздруковані самостійно на незахищеному папері, з 01.06.2008 р. розпочинають їх нумерацію з № 1, що повинна відповідати запису в Журналі реєстрації довіреностей.

Наскрізна нумерація довіреностей, виданих у 2009 р., має розпочинатися з № 1.

Списання бланків довіреностей, використаних, повернутих, виданих до 01.06.2008 р., оформлюється Актом списання бланків довіреностей (типова форма № М-2а) та відображається (у травні поточного року) за їх первісною вартістю за кредитом субрахунку 209 «Інші матеріали» і дебетом рахунку 92 «Адміністративні витрати» з одночасним зменшенням на позабалансовому рахунку 08 «Бланки суворого обліку» вартості, за якою бланки довіреностей при придбанні було зараховано на позабалансовий рахунок.

Залишок станом на 01.06.2008 р. бланків довіреностей, порядок суворого обліку яких скасовано, слід списати за актом, складеним у довільній формі, із зазначенням їх ідентифікаційних даних, кількості та інших обов'язкових реквізитів за їх первісною вартістю з субрахунку 209 «Інші матеріали» у кореспонденції з дебетом рахунку 92 «Адміністративні витрати» з одночасним списанням із позабалансового рахунку 08 «Бланки суворого обліку» вартості, за якою бланки довіреностей при придбанні було зараховано на позабалансовий рахунок.



Валерій Пархоменко
Начальник Управління методології бухгалтерського
обліку Мінфіну України, кандидат економічних
наук, заслужений економіст України





«Вісник податкової служби України», червень 2008 р., № 22 (497), с. 6


Возник вопрос по поводу сквозной нумерации новых доверенностей. В инструкции не написано, что нумерация должна начинаться с 1 (это отмечено только в разъяснениях), соответственно я могу привязывать нумерацию к дате выдачи - скажем 12.06.08 я могу пронумеровать 08061201, потом 08061202 и т.д.?
немає відповіді на це запитання.
Я думаю, ответ на этот вопрос можно найти в толковом словаре, где приведено разъяснение этого словосочетания, но у меня его нет, и в библиотеку я не записана...
Нумерация сквозная в течение года. В отличие от налоговых, где "в течение года" не говорилось. Поэтому логичнее предположить, что по дням все-таки неправильно.
а я сделала приказ по бухгалтерии использовать старые бланки ( через дробь) , а потом будет печатать новые продолжая нумерацию.

С ув.
Если деньги все равно уже потрачены на старые,так зачем покупать новые или тратить бумагу на их распечатку?Лутьше нумеровать ч/з дробь. А если списывать сразу старые то и ВР и НК прийдетьса снимать .
В комментрариях Минфина говорится, что нумерация с 01.06.08г. должна начинаться с №1
[buhgalter911.com]
В газете "Налоги и бухгалтерский учет" опубликовано мнение начальника управления Минфина Пархоменка, он рекомендует продолжать использовать старые бланки до полного использования, и с 1 июня после топографического номера бланка, через дробь ставить номер выдоной доверенности, начиная с 1, что должно совпадать с записью в журнале.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029400000000002