Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Формулировка

Відправлено користувачем Ioanna 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Формулировка
Подскажите срочно! Занимаюсь полиграфией, если в счете на оплату клиенту выставлю "рекламні картки", это потянет за собой налог на рекламу или это приравнивается к прочей полиграф продукции, а ля визитки?
Re: Формулировка
Re: Формулировка
Подскажите, а если указать "Друк рекламних карток" - тоже нужен налог на рекламу? Это нельзя отнести просто к предоставлению полиграфических услуг, загвоздка именно в слове "Рекламных"?


Re: Формулировка
"Изготвление рекламы" тянет,
Re: Формулировка
подскажите, может у кого есть опыт в подобной сфере деятельности. как сформулировать наименование продукции, чтоб не подпадало под налог на рекламу? мы напечатали визиточки на самоклейке, они будут использоваться для раздачи клиентам насколько я знаю. клиент просит такую формулировку, чтоб он мог поставить это на затраты. Спасибо, очень жду.
Re: Формулировка
Клиет всегда прав, если просит сделайте, но ему придется заплатить рекламный налог.
Re: Формулировка
Если перед наименованием товара вы напишите "Вробництво.....", тогда налог на рекламу не возникает.
Re: Формулировка
То есть, если я укажу "Виробництво рекламних карток", то с рекламой это никак связано не будет?
Re: Формулировка
Чтобы не было ННР - не пишите слово "реклама".

полиграфічні послуги
Стаття 11. Податок з реклами

Об'єктом податку з реклами є вартість послуг за встановлення
та розміщення реклами.
Податок з реклами сплачується під час оплати послуг за
встановлення та розміщення реклами.

Как же тогда быть с этим? О изготовлении ничего не сказано.
Re: Формулировка
Я работаю в рекламном агенстве и у меня все время с этим проблемы!
Если указываете слово "реклама" то налог на рекламу должен быть обязательным.
За изготовления визиток, наклеек, листовок ННР не берется (если просто изготовление).
Re: Формулировка
Клиент просит указать "Изготовление, но именно, рекламных карточек", а не просто визитных. Тянет это на ННР? Заранее спасибо.
Re: Формулировка
Тянет, однозначно. Напишите "Изготовление визитных карточек" или "изготовление полиграфической продукции".
Huliganka, обьясните, плз, почему однозначно? Если обьектом налогообложения является размещение и установка почему однозначно начислять пзр на изготовление?
Re: Формулировка
Если в формулировке есть слово "реклама" или "рекламные" то обязательно ННР

Sana smiling smiley
Re: Формулировка
Sana Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Если в формулировке есть слово "реклама" или
> "рекламные" то обязательно ННР


Солидарна абсолютно. Всем известно что ПЗР - это местный налог. И будь хоть миллион различных писем и разъяснений местных налоговых, при проверке вы ничего не докажете. Я 5 лет в рекламе, по опыту могу сказать, что любое упоминание "рекламы" в формулировках доков влечет за собой ННР. Хоть "изготовление рекламного чего-нибудь", хоть "распространие", хоть "тиражирование". Другое дело, если Вы прямо не укажете "рекламный" характер сделки. Но тут уже сами смотрите - насколько это существенный заказ для вашей фирмы, чтобы "ложиться" под желание клиента и идти в разрез со своим нежеланием платить ННР (хотя я лично не вижу в этом ничего криминально сложного)
Re: Формулировка
Тут выше писалось, что за изготовление ННР не берется... Не знаю, может, это у нас в Донецке - такие зверюги в налоговой?smiling smiley) Но если изготовили просто визитки с контактом человека и все - то ещё прокатит, а если фирменный лого на визитке и не начислили ННР - то лучше сразу повеситься, чем потом при проверке иметь "секс" с инспектором...
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія XXIV скликання

РІШЕННЯ

від 24 квітня 2003 року N 360/520

Про затвердження Положення про податок з реклами в м. Києві

Із змінами і доповненнями, внесеними
рішеннями Київської міської ради
від 10 липня 2003 року N 599/759,
від 18 березня 2004 року N 80/1290,
від 27 травня 2004 року N 258/1468

Відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 11 Декрету Кабінету Міністрів України від 20.05.93 N 56-93 "Про місцеві податки і збори" Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про податок з реклами в м. Києві згідно з додатком.

2. Рішення Київради від 17.05.94 N 9б "Про введення податку з реклами в м. Києві" (із змінами та доповненнями, внесеними рішенням Київради від 05.07.2001 N 370/1346) вважати таким, що втратило чинність.

3. Доручити Державній податковій адміністрації у м. Києві забезпечити облік надходжень платежів податку з реклами.

4. Головному управлінню преси та інформації Київської міської державної адміністрації опублікувати це рішення в засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.



Київський міський голова
О. Омельченко




Додаток
до рішення Київради
від 24 квітня 2003 р. N 360/520



ПОЛОЖЕННЯ
про податок з реклами


I. Загальні положення

Податок з реклами встановлюється згідно з пунктом 1 частини 1 статті 15 Закону України від 25.06.91 N 1251-XII "Про систему оподаткування" зі змінами та доповненнями, статтями 11, 18 Декрету Кабінету Міністрів України від 20.05.93 N 56-93 "Про місцеві податки і збори" та Закону України від 03.07.96 N 270/96-ВР "Про рекламу" зі змінами та доповненнями.

Наведені у цьому Положенні терміни вживаються в такому значенні:

- реклама - спеціальна інформація про осіб чи продукцію, яка розповсюджується в будь-якій формі та в будь-який спосіб з метою прямого або опосередкованого одержання прибутку;

- особа - будь-яка фізична чи юридична особа;

- продукція - товари, роботи, послуги, цінні папери;

- рекламодавець - особа, яка є замовником реклами для її встановлення та/або розміщення;

- розповсюджувач реклами (рекламна агенція тощо) - особа, яка здійснює розповсюдження (встановлення та розміщення) реклами будь-якими рекламними засобами;

- рекламні засоби - засоби, що використовуються для доведення реклами до її споживача в будь-якій формі та в будь-який спосіб.

II. Платники податку

Платниками податку з реклами є юридичні особи усіх форм власності, їх філії, відділення, представництва та інші відокремлені підрозділи, а також фізичні особи та суб'єкти підприємницької діяльності, які розміщують об'єкти реклами на території м. Києва.

(розділ II із змінами, внесеними згідно з рішенням
Київської міської ради від 27.05.2004 р. N 258/1468)

III. Об'єкт оподаткування

Об'єктом оподатковування є вартість послуг по встановленню та розміщенню реклами, в тому числі і плата за право тимчасового використання місць для розташування об'єктів зовнішньої реклами та реклами на транспорті в м. Києві.

(розділ III із змінами, внесеними згідно з рішенням
Київської міської ради від 27.05.2004 р. N 258/1468)

IV. Ставка податку

4.1. Ставка податку встановлюється у відсотках від вартості послуг за встановлення та розміщення реклами, в тому числі і від плати за право тимчасового використання місць для розташування об'єктів зовнішньої реклами та реклами на транспорті в м. Києві.

(пункт 4.1 розділу IV в редакції рішення
Київської міської ради від 27.05.2004 р. N 258/1468)

4.2. За розміщення одноразової реклами усіх видів ставка збору становить 0,1 відсотка.

4.3. За розміщення реклами на тривалий час ставка збору становить 0,5 відсотка.

V. Пільги

Від оподаткування згідно з цим положенням звільняється:

5.1. Соціальна реклама.

(пункт 5.1 розділу V в редакції рішення
Київської міської ради від 27.05.2004 р. N 258/1468)

5.2. Реклама благодійних заходів.

5.3. Інформаційні вивіски, що розміщуються в приміщеннях, які використовуються для реалізації товарів, включаючи вітрини.

5.4. Об'яви та повідомлення про зміну місця знаходження підприємств, установ, організацій, номерів телефонів, телефаксів, телетайпів.

VI. Порядок нарахування і терміни сплати податку з реклами

6.1. Податок з реклами нараховується відповідно до встановленої ставки та вартості наданих рекламних послуг, в тому числі і розміру плати за право тимчасового використання місць в м. Києві для розташування об'єктів зовнішньої реклами та реклами на транспорті і виділяється в розрахункових документах окремим рядком.

6.2. Рекламодавці сплачують податок з реклами під час оплати послуг, визначених розділом III цього Положення.

6.3. Податок з реклами одержується розповсюджувачами та вноситься до районних бюджетів за місцем їх реєстрації.

6.4. Податок з реклами за право тимчасового використання місць для розташування об'єктів зовнішньої реклами та реклами на транспорті одержується уповноваженим виконавчим органом Київради (Київської міської державної адміністрації) з подальшим перерахуванням його до відповідних районних бюджетів за місцем розміщення зовнішньої реклами.

6.5. Суб'єкти підприємницької діяльності, які не зареєстровані у м. Києві як основні платники, але розміщують об'єкти реклами на території м. Києва, сплачують податок з реклами до відповідних районних бюджетів за місцем розміщення зовнішньої реклами.

6.6. Перерахування коштів податку з реклами до бюджету проводиться протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем граничного терміну для подання розрахунку сплати податку.

6.7. Розрахунок сплати податку з реклами подається до державної податкової інспекції відповідного району за місцем реєстрації платника протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця.

6.8. Розрахунок сплати податку з реклами платниками податку, які не зареєстровані у м. Києві як основні платники, але розміщують об'єкти реклами на території м. Києва, подається до відповідної державної податкової інспекції за місцем розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті в термін, визначений пунктом 6.7 цього Положення.

6.9. У разі, якщо у наступних податкових періодах платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданому ним розрахунку, то такий платник зобов'язаний подати новий розрахунок, що містить виправлені показники.

(розділ VI в редакції рішення Київської
міської ради від 27.05.2004 р. N 258/1468)

VII. Джерела сплати податку

Податок з реклами відноситься на валові витрати рекламодавців.

VIII. Відповідальність платників і контроль податкових організацій

8.1. Відповідальність за повноту нарахування та своєчасність сплати податку з реклами до бюджету покладається на розповсюджувачів реклами та на орган, уповноважений виконавчим органом Київради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до чинного законодавства.

(пункт 8.1 розділу VIII в редакції рішення
Київської міської ради від 27.05.2004 р. N 258/1468)

8.2. Контроль за повнотою, своєчасністю сплати податку з реклами здійснюється державними податковими службами міста Києва.



Коллеги, извините, но я не понимаю на что вы ссылаетесь когда начисляете пзр.
Читаю раздел третий:

Об'єктом оподатковування є вартість послуг по встановленню та розміщенню реклами, в тому числі і плата за право тимчасового використання місць для розташування об'єктів зовнішньої реклами та реклами на транспорті в м. Києві.
Что я не правильно понимаю?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037100000000001