Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

итоговая н/н конечный потребитель

Відправлено користувачем Воте 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Мы получем предоплаты за услуги от "конечных потребителей" неплательщиков НДС. НО они оплачивают не через нашу кассу, а по квитанции через кассу банка, иногда спд(шники) со своего р/сч.
Можем ли мы составлять ИТОГОВЫЕ налоговые накладные в таких случаях по итогам дня, месяца?
Вроде бы это только в рознице так делают, когда покупатель неизвестен.
шепотом: их можно вообще не составлять...

ПД-шиники - не конечные потребители.

Наказ Державної податкової адміністрації України
від 30 травня 1997 року N 165 


8.4. Податкова накладна виписується за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була виписана на ці операції) у разі:

здійснення поставки товарів (послуг) за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку);

коли при поставці товарів (послуг) платнику податку за готівку чи з розрахунками картками платіжних систем, банківськими або персональними чеками у межах граничної суми, установленої Національним банком України для готівкових розрахунків, видається товарний чек, інший платіжний чи розрахунковий документ, що підтверджує прийняття платежу постачальником від отримувача таких товарів (послуг), з визначенням загальної суми такого платежу, суми податку та податкового номера постачальника;

виписки транспортних квитків, готельних рахунків або рахунків, які виставляються платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, за винятком тих, у яких форма встановлена міжнародними стандартами;

надання платнику податку касових чеків, які містять суму поставлених товарів (послуг), загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера постачальника), якщо сума поставлених товарів (послуг) одному платнику податку не перевищує 200 гривень за день.

_______________
Корисна інформація для бухгалтера


Дорогая, Монна, не уходите, еще раз шепотом...
Я в наказе читаю : "готівкою"....
Мой бух-предшественник выписывал таким по таким физлицам сводную налоговую за месяц - одну. но чей-то я сомневаюсь....
Месяц - это из этой песни:
17. У разі здійснення поставки товарів (послуг), поставка яких має безперервний або ритмічний характер при постійних зв'язках із покупцем, покупцю може бути виписана зведена податкова накладна, виходячи із визначеної у договорі періодичності оплати поставленої продукції (1 раз на п'ять днів; 1 раз на десять днів тощо), але не рідше одного разу на місяць і не пізніше останнього дня місяця. При цьому до зведеної податкової накладної обов'язково додається реєстр товаротранспортних накладних чи інших відповідних супроводжувальних документів, згідно з якими здійснено поставку товарів (послуг).

Ну и что, что готивка, кроме нее, есть еще одно условие: "конечный потребитель". СПД-шник - не потребитель, он субъект предпринимательсткой деятельности, такой же как и предприятия-юрики

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
я понимаю, что не из этой песни... их просто до х....на!!!!
я должна на каждую предоплату (независимо спд-не спд) выписывать налоговую. да еще и в двух экземплярах.
Что мне будет за такое нарушение, если я продолжу выписывать по строй схеме - 1 раз в мес "конечному потребителю?
или каждый день "конечному потребителю" ?
Спасибо за участие, Нонна smiling smiley
ничего. Я же сказала (шепотом), что можно не заморачиваться...

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Кстати по квитанции через кассу банка - это не за наличные, а безнал для предприятия.

По идее максимум, что может быть, - штраф за нарушение порядка выписки НН, ведь на сами обязательства это не влияет. А на практике кто его знает, до чего налоговики додумаются.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026500000000007