Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Дивіденди = Звіт по пільгам???

Відправлено користувачем інночка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Ще один цікавий момент, на який варто звернути увагу тим, хто виплачує дивіденди і при цьому не сплачує авансового внеску з податку на прибуток за встановленою ставкою (на 2012 рік — 21%) відповідно до норм пп. 153.3.5 ПКУ. У Довіднику пільг №603 за кодом 11020256 зазначено пільгу, яка звучить так: «Авансовий внесок, передбачений підпунктом 153.3.2 цього пункту, не справляється у разі виплати дивідендів: ...» і далі йде норма пп. 153.3.5 ПКУ. Тобто при виплаті дивідендів і при цьому законній несплаті авансового внеску з податку на прибуток треба заповнювати Звіт про суми податкових пільг4, де якраз і зазначати цю пільгу. Цей звіт подається протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового періоду. А якщо суб'єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається. Сама сума пільги буде розраховуватися, на думку автора, просто: сума нарахованих та виплачених дивідендів помножена на ставку податку на прибуток.

Нашла вот такую заметку. Вы подавали "Звіт про суми податкових пільг"?
Я ні. І не знала, що його треба подавати. Девіденди платила в 2011р.
Вот это новость. Кто еще подавал?


інночка ,
большое спасибо за бдительность. Я как раз собираюсь выплачивать.
Спасибо за информацию! Наше предприятие уже выплатило дивиденды учредителям, а вот отчет еще не сдали. Во вторник сдадим Звіт про суми податкових пільг 1ПП.
Справочник льгот [www.sta.lviv.ua]
Бланк 1ПП [www.buhgalter911.com]
Как Вы думаете: если за 2011 г. не подавали такой отчет, есть ли смысл начать подавать с 1 квартала 2012? Или лучше не обращать на себя внимание confused smiley
brick, за той звіт немає штрафів за не подачу, бо він не дека в розумінні ПКУ

brick, я тоже не подавала в 2011 году.
Кто не сдавал раньше - собираетесь начать все-таки его подавать? Или продолжить руководствоваться тем, что штрафов нет....
мда.... я теж про цей звіт не знала sad smiley
ось що знайшла [buhgalter911.com]
але ніяк не можу для себе зрозуміти: звіт про суми пільг - у податкову, а 1 ПП - в статистику?? чи 1 ПП був раніше, а в статистику нічого подавати не треба???
Нечемнуся, 1-ПП був раніше. В статистику нічого здавати не треба. Просто 1ПП вважалося статистичною звітністю.

зрозуміло... тоді спробую цього року виправитись і подати цей звіт smiling smiley надіюсь неподачу за 2011 рік мені забудуть )))
Подскажите, пожалуйста, как должен быть заполнен этот отчет, никогда по льготам не подавала.
В справочнике этот код для "Пільги з оподаткування неприбуткових установ і організацій", т.е. если у меня обычная фирма этот отчет сдавать не надо?
Quote
Аллуча
В справочнике этот код для "Пільги з оподаткування неприбуткових установ і організацій", т.е. если у меня обычная фирма этот отчет сдавать не надо?
Откуда Вы взяли? это код называется конкретно про авансовые платежи.
Помогите, пожалуйста, заполнить:
гр.9 и 10 - прочерки?
гр.7 и 8 - с 01.01.12 по 31.03.12 или конкретно дата выплаты дивидендов?
гр.5 - 21% от суммы дивидендов или как?
гр.6 = гр.5 или прочерк?
Velor сбросила ссылки на справочник льгот зайдити и внимательно прочтите разделы
Quote
brick
Помогите, пожалуйста, заполнить:
гр.9 и 10 - прочерки?
гр.7 и 8 - с 01.01.12 по 31.03.12 или конкретно дата выплаты дивидендов?
гр.5 - 21% от суммы дивидендов или как?
гр.6 = гр.5 или прочерк?




Код податку, збору =11021000
Найменування податку, збору = Податок на прибуток приватних підприємств
код пільги - 11020256

Найменування податкової пільги - Авансовий внесок, не справляється у разі виплати дивідендів фізичним особам

Сума податкових пільг,
гривень - усього - сума пільги буде розраховуватися просто — сума нарахованих та виплачених дивідендів помножена на ставку податку на прибуток.
у тому числі з державного бюджету - та сама сума

початок дії та кінець дії - 01.01.2012 31.03.2012

решту дві графи - прочерки

там ещё и ошибка ссылки на статью НКУ.
Фирма начислила и выплатила дивиденды физ.лицу-засновнику в апреле (за 1 кв.2012 г.). Подскажите пожалуйста, надо ли нам сдавать отчет по льготам за 1 квартал? Или эту льготу мы должны показать во 2 квартале? И точно такая же ситуация с 1ДФ... Даже и не знаю когда эту сумму показать: в 1-ом или во 2-ом кварталах...?
протокол о выплате был каким числом, и сама выплата произошла апрелем, значит все 2 кв.
1-пп в целых? В 1С печатает с копейками, но загружает в БестЗвит в целых.
Скажите, пожалуйста, что-то поменялось по заполнению и подаче Отчета по льготам при выплате девидентов учредителю-физическому лицу резиденту?
taya2007, спасибо.
Сейчас ставка налога 19%?
Если вы сдаете декларацию по прибыли только за год, то и 1-ПП сейчас не надо сдавать, а сдать за год. Уже было на эту тему обсуждение..
Aleksa_ , спасибо. Сейчас буду искать эту тему.
Так и не нашла нужную информацию: в 1 кв. начислены и выплачены дивиденды учредителю, за 1 кв. и полугодие сдавали отчет. А за 3 кв. забыла сдать, что будет?
еще сегодня можно сдать за 9 месяцев
так во всех календарях пишут последний день сдачи 8/11sad smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000587