Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Валюта 3група единый налог

Відправлено користувачем ира 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день подскажите, пожалуйста, 3 група единый налог 5%. Занимаеться експортом. Доход я ставлю,на день прихода валюты по курсу Нац банка. Или доход это когда продаю валюту и падает сумма на расчетный счет гривневый при продаже валюте?
ст. 292.5 По курсу НБУ на дату получения.
Quote
ира
Добрый день подскажите, пожалуйста, 3 група единый налог 5%. Занимаеться експортом. Доход я ставлю,на день прихода валюты по курсу Нац банка. Или доход это когда продаю валюту и падает сумма на расчетный счет гривневый при продаже валюте?

перший дохід - Доход я ставлю,на день прихода валюты по курсу Нац банка.

продаєте валюту і маєте аналізувати фінрезультат такої операції (порівнюєте курс міжбанку та курс НБУ на дату продажу).
Отримали дохід - є база для ЄП



В каком пункте НКУ про налог с финрезультата от продажи валюты? В 292.5 вроде бы только про по курсу НБУ указано.
292.1. Доходом платника єдиного податку є:
....

2) для юридичної особи - будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 цієї статті.

реально ви отримуєте більше грн, ніж маєте гривневий еквівалент валюти. Думаю, є всі підстави це оподатковувати.

Можете запит подати в свою ДПІ

Никогда еще не видела дохода от продажи валюты, один раз продали в "0", а так одни потери eye rolling smiley
Quote
Mamulett
Никогда еще не видела дохода от продажи валюты, один раз продали в "0", а так одни потери eye rolling smiley

витрати єдинників - цікавлять тільки їх самих :-)

Это понятно, у меня валюта на общей системе))). просто дохода от ее продажи никогда не видела))). Может валюта неправильная grinning smiley ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031400000000004